Сходи на одному косоурі з поворотом

Сходи на одному косоурі з поворотом – відмінний вибір для того, хто бажає надати дизайну будинку якоїсь легкості і лаконічності.

Косоур виготовлений зі сталі і покритий порошковою фарбою. Огорожа з загартованого скла робить конструкцію більш витонченою, а в якості матеріалу для сходинок був обраний бук, покритий італійської емаллю. Також це дерево використано і для поручнів.

Нижче описаний порядок робіт по виготовленню сходів:

На фотографіях нижче зображено місце до ремонту де плануються сходи:

Після виміру клієнту було надано 2 варіанти сходів. У цих кресленнях відображаються сходинки повністю відповідно до розмірів приміщення. Матеріали сходинок, кількість косоурів каркасу і вид огороджень обираються пізніше.

Клієнт вибрав таке виконання з одним косоуром:

Після підписання договору, клієнту була представлена ​​3D візуалізація проекту, де зображені всі сходи, включаючи один косоур з поворотом:

Монтаж сходів проводився в 2 етапи.

  • Установка косоуру. На фотографіях нижче видно, що поворотний косоур сходів з поворотом упакований в плівку, щоб в процесі ремонту уникнути пошкоджень.
  • Монтаж сходинок та огорож проводиться в кінці ремонтних робіт або після них.

Вид після ремонтних робіт та монтажу всієї конструкції:

Як замовити сходи на одному косоурі з поворотом?

Компанія Градіус проводить індивідуальний розрахунок вартості і надає вам комфортні умови для здійснення замовлення в Києві і області:

  • Щоб ваші сходи були грамотно спроектовані, до вас виїжджає наш конструктор: консультує і проводить замір.
  • Наступний крок – надання варіацій ескізів конструкції, а після підписання договору, вам буде представлена ​​3D візуалізація вашого проекту.