Дерев’яні сходи з підсвічуванням

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Дерев’яні сходи з підсвічуванням можна сміливо прирівнювати до акцентних дизайнерських елементів інтер’єру. На фото видно, як підсвічування сходів на другий поверх приглушеним ритмічним світлом створює приємну атмосферу затишку і романтичності. Освітлені запрошуючі сходинки і марш, який іде за гвинтовий поворот забіжних сходинок, створюють контрастну гру світла: з-під темних проступів на білі підсходинки.

  Така модель сходів гармонійно впишеться як в інтер’єри з сучасним дизайном, так і в обстановку адаптованого класичного стилю.

  Основні характеристики дерев’яних сходів з підсвічуванням:

  • конструкція – двомаршевая, з закритими сходинками з буку і гвинтовою частиною (з забіжними сходинками) на повороті між маршами;
  • початок сходів – 3 запрошуючі сходинки об’ємної напівкруглої конфігурації;
  • кріплення сходинок – на больцах, конструктивно переходять в металеві деталі огорожі;
  • елементи освітлення розміщені під навісною частиною проступів.

  Дерев’яні сходи виготовлені зі зрощеного буку, за рахунок особливої ​​зклейки, що володіє підвищеною міцністю. А подвійне покриття проступів паркетним лаком додає їм стійкості до стирання.

  Подібні сходи варто замовляти в компанії «Gradius» в Києві. Наші фахівці виїжджають на заміри по всій Україні і готують попередні індивідуальні розрахунки по виготовленню і за вартістю такої моделі. А перед підписанням договору надають вам 3-D зображення, як дерев’яні сходи з підсвічуванням будуть виглядати саме в вашому домі.

  Схожі роботи: