Підвісна сходи

Відмінна риса підвісних сходів – це відсутність опор під сходинками. Це дає можливість залишити більше місця для проходу під сходами в будинку. Але огорожі таких конструкцій більш масивні і йдуть в стелю,на відміну від каркасних сходів. Вони і тримають сходинки – зверху перила кріпляться до торця перекриття, а іншим кінцем до сходинки.

Купити підвісні сходи:

  Види підвісних сходів

  • Підвісні сходи уздовж стіни. В цьому випадку ближня до стіни сторона сходів або кріпиться до стіни як консольні сходи, або уздовж стіни встановлюється косоур з кріпленнями аналогічними з косоурними сходами. Інша сторона підвісних сходів кріпиться до струн огорожі. Вид огорожі може бути різним, але це або металеві перила, або поручні з нержавійки. Деякі варіанти представлені на фото.
  • Підвісні сходи всередині приміщення. Особливість цього виду підвісної конструкції в тому, що несучу функцію виконують огорожі, розташовані з обох сторін маршу. Незамінний варіант, якщо під сходами потрібно більше місця для проходу.

  Перила

  Оскільки підвісні сходи не мають більше опор, крім огорож, їх матеріал повинен бути досить міцним, щоб тримати сходинки. Це в переважному випадку метал. Найчастіше в якості струн, що утримують сходинки, використовують профільну трубу або круглі металеві трубки діаметра 14-18 мм. Кріплення до східців здійснюється наскрізь болтовим з’єднанням, а зверху струна жорстко кріпиться до торця міжповерхового перекриття або до стелі.

  Ціна на підвісні сходи

  Їх вартість залежить від складності розрахунків, які потрібно провести перед виготовленням, розмірів, а також ціни матеріалів, обраних для обробки сходів. Тому для кожного конкретного випадку ціна визначається в індивідуальному порядку після проведення замірів і складання креслень.

  Замовити безкоштовний замір підвісних сходів:

   Де купити

   У Києві купити підвісні сходи можна в компанії «Градіус». Ми розробимо і виготовимо для вас конструкцію з урахуванням усіх ваших уподобань за зовнішнім виглядом. І зробимо підвісні сходи максимально зручними для спуску і підйому. Щоб дізнатися, у скільки обійдеться замовлення підвісних сходів, зв’яжіться з нами по телефону або замовте безкоштовний розрахунок, залишивши свої координати на нашому сайті.