Міжповерхові сходи в приватному будинку

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Внутрішні міжповерхові сходи в приватному будинку невеликих розмірів часто встановлюють на двох косоурах. Модель з поворотом маршів на 90 градусів, показана на фото, компактно вписується в кут між двох стін.

  Сходи починаються з запрошувальної сходинки напівкруглої форми і двох наступних рядових. Далі, за рахунок забіжних сходинок і ламаного косоуру, виконаний поворот сходів навколо стовпа, від якого починається огорожа до другого поверху.

  Такі моделі з відкритими сходами мають найоптимальніші конструктивні характеристики:

  • сходинки – зі зрощеного буку (за рахунок множинних склеювань ламелей міцність такої дошки в рази вище, ніж з цільного масиву дерева);
  • косоури – зі сталевого прямокутного профілю, пофарбовані в спеціальній камері порошковою фарбою по металу;
  • перила комбіновані – з масивного дерев’яного бруса і залізних трубок-балясин, особливо надійно виглядають в огорожі отвору на 2 поверсі.

  Всі дерев’яні деталі конструкції покриті 2 шарами стійкого до стирання паркетного лаку.

  При користуванні сходами зі сходинками «гусячий крок» доведеться звикнути (досить пари днів) заступати на першу забіжні сходинку з однієї і тієї ж ноги, щоб далі потрапляти ступнями на розширену частину проступів відповідно праворуч і ліворуч.

  Щоб замовити виготовлення аналогічних сходів високої якості і за адекватною ціною, звертайтеся в компанію «Gradius» в м. Київ. Наші фахівці виїжджають для заміру і консультації по всій Україні, розробляють індивідуальні розрахунки і документацію, а перед підписанням договору ваші міжповерхові сходи в приватному будинку будуть показані вам в форматі тривимірної візуалізації.

  Схожі роботи: