Маленькі сходи на другий поверх

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Маленькі сходи на другий поверх зазвичай встановлюються в невеликих приватних будинках, щоб заощадити дорогоцінні квадратні метри корисної площі. Наскрізні сходинки зі світлого буку і струнообразні прути білих перил роблять сходи ще й візуально мініатюрними і невагомими.

  Конструкції додають компактності і шість забіжних сходинок, які замість проміжної площадки об’єднують два марші. У таких сходах довжина косоурів виходить коротшою, а поворотні сходинки гнучко вписуються в глухі кути між стінами будь-якої конфігурації. А косий зріз в верхньому отворі (п’ятикутної форми) також дозволяє вигадати якийсь простір при виході на 2 поверх.

  Маленькая лестница на второй этаж | Gradius Маленькая лестница на второй этаж | Gradius

  Характеристики маленьких сходів в приватному будинку:

  • сходинки – з суцільного буку, покриті міцним паркетним лаком;
  • монокосоур – зі сталевої труби великого діаметру, забарвлений спеціальним полімерним барвником по металу;
  • комбінована огорожа – дерев’яні стовпи і поручні плюс металеві вузькі трубки, 4 з яких по висоті об’єднують перший і другий поверхи.

  Конструкція на залізному монокосоурі є не тільки дуже міцною й стійкою, а й довговічною, а кріплення дерев’яних сходинок на металеві деталі гарантує повну відсутність скрипу.

  Щоб купити аналогічну конструкцію за адекватною ціною, звертайтеся в компанію «Градіус» в м.Київ. У нас можна замовити сходи будь-якого розміру і виду. Після замірів і розрахунків маленькі сходи на другий поверх будуть професійно виготовлені, а потім змонтовані у вас в будинку.

  Ще фото наших робіт: