Двухмаршеві сходи з забіжними ступенями

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Кутові сходи з забіжними сходинками відкритого типу на двох косоурах і з комбінованою огорожею (дерев’яні поручні і балясини зі сталі) прекрасно впишеться в сучасний інтер’єр практично будь-якого стилю.

  Двомаршеві сходи з забіжними сходинками поєднують в собі відразу два види конструкцій – маршову і кручену. Якщо пересічні сходинки двох маршів забезпечують зручний підйом на другий поверх, то забіжні сходинки гвинтової частини дозволяють гнучко вписатися в будь-яку конфігурацію прилеглих стін, включаючи ніші або виступи.

  Дерев’яні сходи з забіжними сходинками в основному встановлюють в кутку приміщень, як показано на фото. Хоча допустимі й інші варіанти розташування.

  По забіжних сходах зручніше підніматися одній людині.

  Основні характеристики П-образних сходів:

  • каркас – метал товщиною 3 мм;
  • сходинки – бук;
  • огорожа комбінована: стовпи і поручні – бук, балясини – метал.

  Сходи з дерева тоновані в колір і покриті лаком. Сталевий каркас пофарбований спеціальною полімерною фарбою по металу.

  Щоб замовити подібну конструкцію для будинку в м. Київ або в області, звертайтеся до професіоналів в компанію «Градіус».

  Після заміру на місці наш конструктор зробить прив’язку до всіх індивідуальних параметрів вашого інтер’єру і необхідні розрахунки. Перед підписанням договору вам буде надано зображення дерев’яних сходів з забіжними сходинками в детальному і об’ємному форматі 3Д.

  Подивіться інші наші роботи: