Маршові сходи

Замовити безкоштовний замір маршових сходів:

  Маршові сходи – це конструкція з одного або декількох маршів, що створюють переходи із сходинок, що йдуть вгору під кутом. До найбільш поширених видів відносять споруди одномаршевого і двухмаршевого типу, які поділяються спеціальним поворотним майданчиком. Сходи виконані з дерева, що надає сходам оригінальності. Скляні перила виготовлені з міцного загартованого скла.

  Переваги конструкції

  Дерев’яні маршові сходи ідеально вписуються в сучасний інтер’єр будинку, котеджу або квартири. Дані споруди мають безліч переваг:

  • надійність і довговічність;
  • стійкість до високих навантажень;
  • зручність і безпеку експлуатації;
  • стильний зовнішній вигляд;
  • простий монтаж.

  Замовити виготовлення маршових сходів на вигідних умовах

  У компанії «Gradius» можна за доступною ціною купити маршові сходи в готовому виконанні або замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами. Наш конструктор приїде за вказаною адресою для виконання замірів і консультації замовника. Потім надаються ескізи найбільш підходящих варіантів для конкретного приміщення. При підписанні договору надається тривимірна візуалізація майбутньої споруди.

  Вартість конструкції буде варіюватися в залежності від її дизайну, розміру маршів і наявності додаткових елементів. Щоб замовити в Києві дерев’яні маршові сходи набирайте вказаний на сайті номер телефону або напишіть нам на електронну пошту.

  Схожі роботи: