Поворотні сходи

Дерев’яні поворотні сходи часто можна побачити в заміських котеджах і дворівневих квартирах.

Замовити безкоштовний розрахунок поворотних сходів:

  Особливості конструкції поворотних сходів

  Від класичних сходових конструкцій поворотні сходи відрізняються тим, що вони змінюють напрямок свого руху. А їх основна відмінність від гвинтових моделей полягає в тому, що по ним набагато зручніше пересуватися і переносити меблі з поверху на поверх.

  Існує кілька видів поворотних сходів:

  • з проміжним майданчиком;
  • з поворотними сходинками;
  • з майданчиком і забіжними сходинками.

  Проміжний майданчик і забіжні щаблі в таких конструкціях знаходяться в місці повороту. Моделі без проміжного майданчику з забіжними сходинками більш компактні, тому добре підходять для установки в сучасних квартирах, а сходи з проміжним майданчиком більше підходять для просторих котеджів, оскільки вони більш зручні для спуску.

  Залежно від величини кута повороту можуть бути спроектовані  П-подібні сході чи Г-подібні. Г-образні моделі призначені для розміщення в кутку приміщень. У таких конструкціях поворот руху здійснюється на 90 градусів. П-подібні повертаються на 180 градусів. Вони призначені для установки там, де цілком можна вмістити сходи з прямим маршем, але тільки під дуже крутим кутом.

  Вартість поворотних сходів

  Виготовлення поворотних сходів на замовлення складніше ніж виробництво прямих конструкцій. Тому ціна на такі вироби вище. Вона багато в чому залежить від ширини маршу, розмірів проміжної площадки і кількості поворотних сходів. Вартість виробу також залежить від матеріалів, що використовується при виготовленні: деревина, металеві, ковані або зварні елементи і скло, від чого також багато в чому залежить остаточна вартість виробу.

  За матеріалом та способом виготовлення це можуть бути як повністю дерев’яні сходи, так і металокаркас каркас сходів та дерев’яні сходинки. У приміщеннях, де не можна застосовувати дерево через змінну вологість або високі температури, можна встановлювати металеві сходи.

  Де купити поворотні сходи на другий поверх

  У Києві замовити міцну і витончену поворотну конструкцію можна в компанії «Градіус». Для цього ознайомтеся з фото вже виконаних нами робіт на нашому сайті і виберіть модель, яку б ви хотіли бачити у себе вдома. Щоб дізнатися, у скільки вона обійдеться, зв’яжіться з нашими співробітниками по телефону і домовтеся про візит замірника.

  Замовити поворотні сходи:

   На підставі зроблених нашим фахівцем вимірів ми проведемо всі необхідні розрахунки, виготовимо 3D-візуалізацію конструкції в вашому інтер’єрі і назвемо точну вартість, в яку вже будуть включені послуги доставки по Києву та монтажу. Якщо вас все влаштує, то обрані вами поворотні сходи будуть виготовлені, доставлені ​​та встановлені ​​протягом 30 днів.

   Поширені запитання
   Скільки коштує виготовлення поворотних сходів?
   Де замовити поворотні сходи?
   Який матеріал краще для поворотних сходів?