Сходи в підвал

Сходи в підвал – це звичайні внутрішні сходи в будинку, в тому випадку, якщо підвал опалюється. Якщо ж підвальне приміщення без опалення, то вимоги до сходів відрізняються від загальних, оскільки потрібно врахувати високу вологість при проектуванні і виготовленні сходів.

Замовити безкоштовний замір сходи в льох:

  Особливості проектування

  При розрахунку механічної міцності сходів в підвал гаража або приватного будинку, необхідно дотримуватися вимог нормативно-технічної документації:

  • кут нахилу повинен знаходитися в діапазоні від 220 до 750. Скорочення кута нахилу призводить до збільшення розмірів конструкції;
  • мінімальна ширина східців становить від 190 міліметрів. Занадто вузькі сходи будуть створювати дискомфорт під час переміщення, а надто широкі мають неестетичний вигляд;
  • сходи в льох повинні мати довжину ступенів не менше 500 мм. Це дозволить безперешкодно пересуватися нею людям будь-якої комплекції;
  • висота східців не повинна перевищувати 24 сантиметри, в іншому випадку переміщення такою конструкцією буде становити небезпеку для людей.

  Різновиди сходів до підвалу

  Залежно від конструктивного виконання, сходи в льох або на другий поверх можуть мати кілька варіантів виготовлення:

  1. Пряма одномаршова. Один з найпростіших і доступніших варіантів прокладання шляху в підвальні приміщення, розташовані нижче рівня землі.
  2. Поворотна двомаршева. Використовується для спуску в глибокі підвальні приміщення. Характеризується наявністю перехідного майданчика і кутом повороту на 90 градусів або 180 градусів.
  3. Гвинтові. Відрізняється компактною конструкцією за рахунок кріплення сходинок до несучої стіни або опорної балки.

  Сходи в льох підбираються з урахуванням конфігурації приміщення і умов експлуатації.

  Матеріал для виготовлення

  Для виготовлення застосовують два найбільш популярних матеріалу:

  • Дерево. Оптимально підходить для сухих приміщень з хорошою вентиляцією. При належній обробці спеціальними захисними речовинами термін служби дерев’яної конструкції складе не менше 10 років.
  • Метал. Міцний, стійкий до механічних навантажень, негорючий матеріал. Для захисту від іржі його покривають спеціальними антикорозійними речовинами. Термін служби металевої конструкції складає близько 50 років.

  Якщо в підвальному приміщенні спостерігається вогкість і різкі перепади температури, тоді краще використовувати не сходи з дерева, а залізні конструкції.

  Ціна на сходи в льох

  Вартість сходів формується з урахуванням наступних критеріїв:

  • тип конструкції;
  • габаритні розміри;
  • матеріал виготовлення;
  • наявність декоративних елементів.

  Компанія Градіус м. Київ пропонує сходи в льох купити на вигідних умовах. Ми є виробником, тому можемо запропонувати найбільш лояльні умови для клієнтів. У нашому портфоліо представлена ​​велика кількість фото вже готових виробів, які ми успішно реалізували за власними продуктами або кресленням замовника. У нашій компанії можна замовити зовнішні і внутрішні сходи будь-якої конфігурації з доставкою на об’єкт.

  Купити сходи в підвал: