Гвинтові сходи з металу

Розрахувати вартість сходів:

  Гвинтові сходи з металу займають мінімум корисних метрів в приміщенні, як на першому, так і на другому поверхах. Спіральна (циркульна) конструкція відмінно підійде для невеликих будинків, а також для дач і інших приміщень з невисокою прохідністю. До того ж, її установка по вартості більш вигідна, ніж сходи на маршах.

  Металеві гвинтові сходи можуть стати центральною прикрасою інтер’єру. Модель, показана на фото, не примикає до стін і може розташовуватися в будь-якому місці, в тому числі посередині кімнати.

  Гвинтові залізні сходи складаються з головної опори (центральної широкої труби) і суцільнометалевих сходинок. За рахунок такого міцного каркасу навіть окремо стояча конструкція відрізняється високою стійкістю і жорсткістю.

  Основні параметри гвинтових залізних сходів:

  • центральна опора діаметром 120мм;
  • сходинки – суцільнометалеві;
  • матеріал накладок – бук.

  Металевий периметр сходинок заповнений накладками з твердого вибіленого буку. При цьому підсходинки залишаються наскрізними, щоб нога вставала на сходинку максимально впевнено і твердо.

  Суцільнометалеві сходинки не тільки забезпечують найвищу міцність і стійкість всієї конструкції, залізна окантовка захищає дерев’яну проступ від стирання по краю. Це запобігає утворенню заокруглених країв і можливе зісковзування ноги з рівня, що може привести до травматизму.

  Перила виконані зі сталевих труб діаметром 25мм з їх кріпленням до залізної частини сходинок. По краю отвору сходів на другий поверх встановлюється така сама огорожа.

  Як замовити гвинтові сходи з металу

  Якщо вас зацікавили такі гвинтові сходи з металу, купити їх можна в компанії «Gradius», що розташована в м.Київ та працює по всій території України.

  Наш конструктор виїжджає і робить попередні заміри на місці, щоб врахувати всі необхідні параметри і розміри прив’язки. Перед підписанням договору і початком розробки індивідуального проекту вам буде надана 3D-візуалізація гвинтових залізних сходів, розташованих в інтер’єрі вашого будинку.

  Ще фото сходів: