Гвинтові сходи в приватному будинку

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Гвинтові сходи в приватному будинку займають місце по мінімуму і особливо актуальні, коли для облаштування підйому на другий поверх мало вільної площі. При цьому економляться і метри верхнього поверху.

  Гвинтові сходи цікава не тільки компактністю розмірів і меншою ціною щодо маршових елементів підйому, вона виглядає в інтер’єрі центральним дизайнерським об’єктом.

  Компактні гвинтові сходи ідеально підходять не тільки в приватний будинок, їх установка також доречна на дачі і в приміщеннях, де немає постійного і великого потоку людей.

  Витончена спіралевидна конструкція складається з центрального стовпа-основи у вигляді сталевої труби з консольним кріпленням дерев’яних сходинок, має металеві перила-прути з поручнями з ПВХ.

  Основні характеристики гвинтових сходів для приватного будинку

  • сходинки – лакований бук;
  • товщина сходинки – 30 мм;
  • висота сходів – до 3-х метрів.

  Наші пропозиції

  Компанія «Gradius» пропонує готові гвинтові сходи (виробництво Румунія), що включають такі комплектуючі, як центровий стовп, сходинки й всі елементи огорожі, в тому числі для перил другого поверху.

  Сходи збірні, поставляються в коробці. Матеріали якісні, міцні та довговічні. Вартість – від 990 €.

  Гвинтові сходи в приватному будинку встановлюються шляхом монтажу збірної заводської конструкції з наступним додатковим лакуванням сходинок на місці.

  Схожі роботи: