Бюджетні сходи на другий поверх

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Бюджетні сходи на другий поверх дуже доречні як в невеликому приватному житловому будівництві, так і в дачному будинку. Конструкція на єдиному металевому косоурі відрізняється достатньою міцністю і стійкістю, а габарити сходів з поворотом 180 градусів гнучко вписуються у вузький отвір між стін, займаючи мінімум місця. Поворотні забіжні сходинки також скорочують довжину маршів за рахунок зменшення кількості пересічних сходинок.

  Відкриті дерев’яні сходи на монокосоурі і лаконічна простота сталевої огорожі роблять сходи візуально легкими і проглядаємими.

  Основні характеристики бюджетних сходів на другий поверх:

  • сходинки – цільноламельний бук, покритий міцним паркетним лаком;
  • несучі балки – два монокосоури з поворотом 180 градусів;
  • огорожа комбінована – перила з металу і дерев’яний поручень круглого перетину.

  Сходинки бюджетних сходів з буку мають гарний колір і малюнок деревини на всю довжину, а міцність твердої породи дерева посилюється поздовжнім склеюванням ламелей. При цьому кріплення дерев’яних проступів на залізні деталі косоуру гарантує повну відсутність скрипу сходинок.

  Замовити аналогічні бюджетні сходи для жителів України можна в Києві в компанії «Gradius» за хорошою ціною. Наш конструктор виїжджає на місце для замірів і виробляє всі розрахунки конструкції з урахуванням прив’язки до вашого приміщення і бажаним розмірами.

  Перед підписанням договору бюджетні сходи в приватному будинку будуть показані вам вже в 3-д зображенні.

  Схожі роботи: