Сходи гусячий крок

Сходи гусячий крок, також вони називаються метеликові сходи або качиний крок, це конструкція зі змінною шириною проступу. Їх основна відмінність від інших типів сходів полягає в особливій формі сходинок, які називають гусячі лапки. Це допомагає створювати зручну і безпечну конструкцію в приміщеннях з маленьким міжповерховим прорізом.

Купити сходи гусячий крок:

  Чому гусячий крок

  Досить часто виникає проблема нестачі місця під конструкцію основних сходів. В цьому випадку можна сконструювати сходи з забіжними сходинками або зі звичайними «прямокутними» сходинками, висота яких часом перевищує 25 см, а глибина проступу не доходить до необхідних 18-20 см. По суті, це порушує стандартні вимоги до сходів. При цьому необхідно враховувати, що відносно безпечно можна буде тільки піднятися по такому трапу, а спуск доведеться здійснювати, ступаючи на самий край сходинок, сильно розвернувшись, або задом, як і підйом.

  В цьому випадку, сходи з гусячим кроком є ​​розсудливою альтернативою. За нею, хоч і в перевалку, але можна спускатися передом, і вона вміститься на маленькій площі і в приміщеннях з маленьким отвором. Найчастіше вона веден в рідко відвідувані приміщення будинку: на мансарду, в підвал або на горище. Сходи «гусячий крок» має наступні конструктивні особливості:

  • кут нахилу складає 50-70 °;
  • форма ступенів нагадує педалі або крила метелика.

  Матеріал виготовлення

  Найбільш підходящим матеріалом для ступенів в квартирі або приватному будинку є натуральна деревина твердих порід. Дерев’яні сходи в будинку надає естетичний вигляд і додатково прикрашає інтер’єр. Технічно, оскільки сходи качиний крок маленька, має сенс її виготовити як сходи на одному косоуре.

  Гусячі сходи, призначені для доступу в підвал або в льох, повинні бути зроблені з металу. Металева щабель прослужить набагато довше в умовах підвищеної вологості.

  Переваги і недоліки

  Основне перевагою в порівнянні зі звичайними дерев’яними сходами це маленький розмір. Якщо порівняти з конструкцією, яка може бути розміщена в цих габаритах, а частіше це буде трап, сходи гусячий крок набагато зручніше.

  Один з недоліків – переміщення по гусячої сходах необхідно буде завжди починати з однієї і тієї ж ноги, доведеться витратити якийсь час на те, щоб звикнути до цієї особливості.

  Коли ви чуєте погані відгуки про сходи гусячий крок, швидше за все її порівнюють з конструкцією в іншому місці з великим отвором. Якщо ж порівняти з можливою конструкцією в такому ж маленькому просторі відгуки тільки позитивні.

  Розрахунок сходів гусячий крок

  Для комфортної прямих сходів на другий поверх висотою 3 м. Довжина отвору повинна бути близько 2.5 м., А довжина на нижньому поверсі більше 3,5 м. Конструкція гусячий крок при такій же ширині проступи зажадає розміри отвору менше півтора метрів. Місце під сходами зменшиться до довжини 2-х метрів.

  Схема нижче показує порівняння звичайної прямої сходи зі сходами ширина яких дорівнює 260 мм., І гусячий крок з такою ж шириною. При однаковій висоті ступені – 200 мм., Сходи займають значно менше місця.

  порівняння сходів гусячий крок зі звичайною сходами

  Сходи гусячі лапки можуть бути виготовлені ​​як модульні сходи гусячий крок. Каркас сходів складається з прямих ділянок – маршів. Кожен марш зварюється, зачищається і фарбується полімерною фарбою. Далі на об’єкті марші з’єднуються спеціально розробленим болтовим з’єднанням. Залежно від сходів кріплення невидимо або майже невидимо.

  Такі сходи можна відправити в будь-яку точку України. До комплекту буде додаватися монтажний креслення. У Києві, Вінниці та Черкасах можливий монтаж нашими бригадами.

  Нижче представлений з креслення і 3-D візуалізація малогабаритної сходи з поворотом, встановленої в міжповерховому отворі менше 1 м2. Якщо не використовувати метеликові сходи, то можна встановити тільки драбину.

  Замовити безкоштовний замір сходів:

   Як замовити сходи качиний крок

   Купити в Києві сходи «гусячий крок» можна в компанії Gradius. У каталозі на нашому сайті ви можете ознайомитися з фото виготовлених нами конструкцій. Ми виробники тому ціна сходів у нас реальна.

   Щоб замовити сходи гусячий крок, викличте нашого конструктора. Він запропонує найбільш підходящу для вашого малогабаритного приміщення модель, що має надійні металеві кріплення і обробку ступенів з дерева, а також допоможе підібрати оптимальний для будинку колір тонування ступенів і фарбування косоура. Потім буде розроблена схема із зазначенням точних розмірів конструкції, виготовлена ​​її 3D-візуалізація та підрахована вартість виготовлення і доставки по Києву або Київській області і установки.

   Після підписання договору та внесення передоплати в розмірі 70% від вартості виготовлення сходової конструкції буде здійснено компанією «Градіус» протягом 30 днів. Щоб отримати більше інформації, зв’яжіться з нами по телефону або відвідайте офіс, попередньо домовившись про зустріч з менеджером.

   Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

    Поширені запитання
    Як розрахувати сходи гусячий крок?
    Де купити сходи гусячий крок?
    Яка вартість сходів гусячий крок?