Сходи на горище

Облаштовувати вхід на мансарду з вулиці загрожує порушенням теплоізоляційної системи будови. Кожен раз заносити сходи – ще більш незручно. Тому оптимальний варіант – вбудовані сходи на горище.

Замовити безкоштовний замір сходів на горище:

  Сходи на горище – важлива сполучна ланка, тому до її вибору варто підходити відповідально. Такі сходи повинні відповідати декільком вимогам. Вони повинні бути:

  • міцними;
  • зручними;
  • компактними:
  • легко забиратися при необхідності:
  • презентабельними (вписуватися в інтер’єр).

  Горищні сходи, на відміну від громіздких стаціонарних конструкцій – це раціональне рішення для домовласників. За принципом роботи сходи на горище бувають декількох видів.

  Класифікація горищних сходів по типу складного механізму

  Всі конструкції горищних сходів характеризуються винятковою стійкістю, високим ступенем надійності і зручністю в експлуатації. При виборі варто враховувати такі фактори як частоту використання, місце розташування (всередині будинку або ззовні), параметри приміщення, кут нахилу, чи будуть по сходах піднімати важкі предмети.

  Замовити безкоштовний розрахунок сходів на горище:

   Класифікація горищних сходів за матеріалом виготовлення

   • металеві
   • дерев’яні
   • комбіновані: напрямляючі з металу, сходи з дерева.

   Кожен матеріал має свої переваги. Розглянемо їх докладніше:

   • Переваги сходів з дерева: презентабельність, міцність, екологічність, довговічність, невисока ціна. Для захисту від вологості поверхню можна обробити лаком або фарбою. Простий механізм – ремонт або заміну частини конструкції можна виконати власноруч з мінімальним набором інструментів, який знайдеться у кожного господаря. Дерев’яні горищні сходи витримують навантаження до 160 кг. Також у сходів з дерева є ще одна незаперечна перевага – вони завжди теплі, в будь-який час року.
   • Металеві сходи виготовляються з металевих сплавів і чистих металів, без домішок: дюралюміній, алюміній, силумін та інші полегшені сплави. Метал – найбільш популярний матеріал для виготовлення горищних сходів. Він відрізняється високою міцністю – витримує навантаження до 250 кг за рахунок надійного кріплення за допомогою різьбових елементів або нероз’ємних з’єднань, а також довговічністю. Горищні сходи, виконані зі сталі, покриваються спеціальною захисною фарбою, а якщо вони з алюмінію, то іржа їй взагалі не страшна. Термін служби металевих сходів – близько 50 років.
   • Комбіновані горищні сходи – можливі два варіанти: сходи з металу і дерев’яна рама або тятива з металу (металевого сплаву) з дерев’яними сходинками. Популярні конструкції горищних сходів – поєднання металевих стійок і дерев’яних сходинок. Також для запобігання тертя металевих частин одна об одну використовують пластикові або гумові деталі, які також застосовують для обробки ручок, поручнів та інших елементів конструкції.

   Малогабаритні або компактні сходи

   Навіть у найменшому приміщенні можливо встановити стаціонарні мансардні сходи. Розглянемо найбільш популярні конструкції.

   • гвинтові сходи економлять метри в будь-якому приміщенні, максимально зберігаючи вільний простір. Розташовані по спіралі сходинки конструкції, в центрі яких розташована опорна стійка, виглядають стильно і ефектно в будь-якому інтер’єрі. Це вже не просто сполучна ланка між кімнатою і мансардою, а й яскравий дизайнерський акцент, що дозволяє проявити витончений смак господарів будинку. При цьому гвинтові сходи візуально розширюють простір – ідеальне рішення для невеликих і низьких приміщень.
   про гвинтові сходи
   • сходи гусячий крок. Їх сходинки мають асиметричну форму. Якщо покласти дві таких сходинки поруч, вони, як дві половинки пазла, підійдуть один одному. При підйомі по цих сходах одну стопу спирають на широку основу однієї сходинки, і відразу переносять вагу на другу ногу, яку ставлять вище на іншу сходинку. Ці сходи не можна назвати дуже комфортними, але зате встановити їх можна навіть в дуже маленький і незручний отвір. Сходи мають крутий підйом, їх кут нахилу – 60 градусів. Тому важливо пам’ятати, що безпека таких сходів неможлива без міцних, надійних огороджень. Перила або балюстрада – обов’язковий елемент будь-яких сходів.

   Замовити зворотній дзвінок:

    Огорожа отвору або балюстрада

    При виготовленні стаціонарних сходів важливу роль в їх архітектурному оформленні грає балюстрада.

    Ця невисока огорожа не тільки відповідає за безпеку сходів і захист від падіння, але і є прикрасою будинку, витонченим і стильним дизайнерським рішенням. При виготовленні балюстради господарі будинку можуть втілити будь-які свої фантазії, отримавши в результаті вишукану прикрасу інтер’єру, здатну облагородити будь-яке приміщення і зробити його унікальним.

    Балюстрада є огорожею, яка складається з вертикальних опорних елементів (стовпів, балясин), закріплених зверху горизонтальним елементом (поручнем).

    Балюстради бувають дерев’яні, кам’яні, металеві або з нержавіючої сталі і поліуретанові.

    При виготовленні сходів на горище важливо правильно розрахувати висоту підйому сходинки, інакше ходьба по сходах може спричиняти незручності і навіть бути небезпечною. Також на безпеку сходів впливає висота поручнів, які не повинні бути дуже низькими, і занадто широка відстань між балясинами – оптимальна відстань не більше 12 см (це важливо, якщо в будинку діти).

    На безпеку підйому і зручність горищних сходів також впливає правильний кут нахилу – співвідношення між висотою сходинки й шириною її поступу. При розробці конструкції сходів важливо розрахувати оптимальний кут підйому, при якому людина буде докладати мінімум зусиль і не відчувати дискомфорт.

    Ще один важливий момент. Для додаткового утеплення і збереження теплоізоляції в приміщенні горищні сходи рекомендують встановлювати з утеплененим люком. Коли це важливо? Утеплений люк – відмінний варіант для горищного простору без підігріву й опалення, щоб в приміщення не заходило холодне повітря з вулиці. Якщо ж дах утеплений, то досить сходів зі звичайним люком.

    Люки роблять різної товщини (від 25 до 85 мм) і встановлюють на них утеплювач. Відповідно, чим товще люк, тим тепліше.

    Наша компанія займається виготовленням будь-яких конструкцій люка. Також ми можемо підігнати, змінити люк сходів під розміри отвору, встановити утеплювач на вже готовий люк.

    Рекомендації щодо правильного вибору сходів на горище

    • перш ніж вибирати сходи, необхідно виміряти висоту приміщення від підлоги до стелі. яка визначить довжину конструкції. Переконайтеся, що буде достатньо місця для механізму розкладання. Важливо продумати ширину отвору – стандартні габарити 60-70 см. Нестандартна продукція виготовляється під замовлення за індивідуальними кресленнями. У разі обмеженого простору найбільш вдало підійдуть розсувні моделі або ножиці – такі конструкції займають мінімум площі, надійні, міцні і зручні в процесі експлуатації;
    • вибрати матеріал виготовлення сходів – дерев’яні, металеві або комбіновані, з електроприводом або без;
    • враховувати температурний режим приміщення – буде горищна кімната опалювальною або температура повітря на горищі взимку буде набагато нижче, ніж в будинку. Це також впливає на зносостійкість і стійкість матеріалу конструкції до кліматичних коливань. Для цього передбачені горищні сходи з додатковим утепленням або з утепленим люком;
    • звертайте увагу на міцність і стійкість сходів до механічних навантажень. враховуйте максимально допустиму вагу навантаження на конструкцію;
    • враховуйте термін експлуатації виробу і довговічність механізмів.

    Правильно спроектовані сходи на горище повинні не тільки ідеально вписуватися в інтер’єр, мати презентабельний вигляд, але і бути комфортними, функціональними і безпечними для підйому.

    Основні переваги:

    1. Висока надійність і безпека;
    2. Компактність, що дозволяє економити простір;
    3. Багатофункціональність;
    4. Різноманітність видів і дизайнів;
    5. Простота експлуатації та монтажу;
    6. Швидкість виготовлення;
    7. Виготовлення сходів під будь-яке індивідуальне замовлення;
    8. Екологічні матеріали;
    9. Гарантія до 5 років.

    Ми раді запропонувати вам широкий асортимент конструкцій горищних сходів, різних за розмірами і характеристиками. При виготовленні сходів під замовлення враховуються всі побажання клієнта, а також будь-які складні архітектурні нюанси приміщення. Фахівці компанії Gradius допоможуть розібратися з технічними властивостями і унікальними особливостями, зорієнтувати за ціною і якістю. Ми виготовимо і встановимо будь-які види горищних сходів під замовлення.

    Сходи на горище виробництва «Факро» з дерев’яними сходинками

    LWS Smart

    LWS Smart розкладні 3х або 4 х секційні горищні сходи з дерев’яними елементами конструкції і бежевою кришкою без додаткової термоізоляції. Використовується інноваційний механізм розкладання, що забезпечує комфортну і надійну експлуатацію.

    Особливості конструкції:

    • бежева кришка;
    • контурний ущільнювач;
    • протиковзка канавка на сходинці;
    • простий монтаж.

    LWK Komfort

    LWK Komfort розкладна 3х або 4х секційні сходи додатково укомплектовані наконечниками на підлогу (для 3 х секційного варіанту), поручнями та утепленною білою кришкою люка.

    Особливості конструкції:

    • пластикові наконечники в підлогу;
    • поручень;
    • біла кришка люка;
    • протиковзка канавка на ступені.
    Розмір отвору в стіні (см)60×9460×12070×12060×13070×13070×130
    Зовнішні розміри коробки (см)58х92,458х118,468х118,458х128,468х128,468х128,4
    Висота приміщення H (см)280280280305305325
    Кількість сегментів шт.433334
    Розмір вильоту R (см)128156156179179162
    Розмір після розкладання сходів С (см)114120120130130130
    Висота складених сходів К (см)35272733/3433/3441/42
    РОЗМІР ОТВОРУ У СТІНІ (СМ)444444

    Ціна (грн.)

    Розмір отвору в стіні (см)60×9460×12070×12060×13070×13070×130
    Висота приміщення H (см)280280280305305325
    Сходи LWS Plus *45903190390047305160
    Сходи LWS473051606040
    Сходи LWK Plus *11412012049605640
    Сходи LWK496056406440

    LTK Termo

    LTK Termo Сходи з підвищеною термоізоляцією R = 1.32 m2C / W кришки люка призначена для кращої термоізоляції горищних приміщень. Всі інші характеристики залишаються, як і у LWS Komfort.

    Особливості конструкції:

    • Пластикові наконечники в підлогу.
    • Поручень.
    • Біла кришка люка.
    • Протиковзка канавка на сходинці.
    • lV клас щільності.
    Розмір отвору в стіні (см)60×12070×12070×130
    Зовнішні розміри коробки (см)58х118,468х118,468х128,4
    Висота приміщення H (см)280280280
    Розмір вильоту R (см)167167167
    Розмір після розкладання сходів С (см)121121121
    Висота складених сходів К (см)373737
    РОЗМІР ОТВОРУ У СТІНІ (СМ)

    Ціна (грн.)

    Розмір отвору в стіні (см)60×12070×12070×130
    Сходи LTK519054405760

    Схема горищних сходів з дерев’яними сегментами

    Технічні характеристики LSTLWS/LWKLTK
    Допустима напруга (кг)160160
    Коефіцієнт опору проникнення тепла (м2С0/Вт)0,911,31
    Клас щільності відповідно до норми EN122074
    Товщина теплоізоляції (см)36
    Товщина кришки (см)3,66,6
    Висота коробки (см)1422
    Ширина сходинки (см)88
    Довжина ступені (см)3434
    Максимальна висота приміщення (см)280/305/325280

    Секційні розкладні сходи на горище виробництва «Факро» з металевими сходами

    Сходи LMK Komfort

    Сходи LMK Komfort виготовлені ​​з металу, складаються з трьох секцій, мають підвищену міцність, термостійким люком білого кольору. Має поручень для поліпшення комфорту підйому.

    Особливості конструкції:

    • пластикові наконечники в підлогу;
    • поручень;
    • біла кришка люка;
    • сходинки з перфорацією.
    Розмір отвору в стіні (см)60×12070×120
    Зовнішні розміри коробки (см)58х118,468х118,4
    Висота приміщення H (см)280280
    Розмір вильоту R (см)157157
    Розмір після розкладання сходів С (см)118,5118,5
    Висота складених сходів К (см)25,525,5
    РОЗМІР ОТВОРУ У СТІНІ (СМ)

    Ціна (грн.)

    Розмір отвору в стіні (см)60×12070×120
    Сходи LMK55605960

    Сходи LMP

    Сходи LMP найвищі сходи з усіх горищних конструкцій, діапазон висот до 366см.

    Особливості конструкції:

    • пластикові наконечники в підлогу;
    • поручень;
    • біла кришка люка;
    • сходинки з перфорацією;
    • можливість додаткових аксесуарів;
    • телескопічний поручень;
    • система швидкого монтажу в перекриття.
    Розмір отвору в стіні (см)60×14470×14486×144
    Зовнішні розміри коробки (см)58х118,468х118,484х142,2
    Висота приміщення H (см)366366366
    Розмір вильоту R (см)196196196
    Розмір після розкладання сходів С (см)145145145
    Висота складених сходів К (см)323232
    РОЗМІР ОТВОРУ У СТІНІ (СМ)

    Ціна (грн.)

    Розмір отвору в стіні (см)60×14470×14486×144
    Сходи LMP177001830019600

    Сходи LST

    LST сходи – підйомник має підвищену компактність, укомплектована білою термоізоляційною кришкою. Підвищена міцність.

    Особливості конструкції:

    • пластикові наконечники в підлогу;
    • поручень;
    • біла кришка люка;
    • сходинки з перфорацією;
    • можливість додаткових сходинок;
    • телескопічний поручень;
    • система адаптації висоти сходів до приміщення.
    Розмір отвору в стіні (см)60×9060×12070×8070×120
    Зовнішні розміри коробки (см)58х89,459х119,469х79,469х119,4
    Висота приміщення H (см)250-280250-280250-280250-280
    Розмір вильоту R (см)150150150150
    Розмір після розкладання сходів С (см)146-134146-134146-134146-134
    Висота складених сходів К (см)38,238,238,238,2

    Ціна (грн.)

    Розмір отвору в стіні (см)60×9060×12070×8070×120
    сходи LST7950822079508550
    Додатковий сегмент LST *1170117011701170

    Схема горищних сходів з металевими сегментами

    Технічні характеристики LSTLMKLMP
    Допустима напруга (кг)200200
    Коефіцієнт опору проникнення тепла (м2С0/Вт)0,910,91
    Товщина теплоізоляції (см)33
    Товщина кришки (см)3,63,6
    Висота коробки (см)1418
    Ширина сходинки (см)88
    Довжина ступені (см)3434
    Максимальна висота приміщення (см)280366
    Технічні характеристики LSTLST
    Допустима напруга (кг)200
    Коефіцієнт опору проникнення тепла (м2С0/Вт)0,91
    Товщина теплоізоляції (см)3
    Товщина кришки (см)3,6
    Висота коробки (см)18
    Ширина сходинки (см)8
    Довжина ступені (см)30 для ст. шириною 60см 38 для ст. шириною 70см
    Максимальна висота приміщення (см) після додавання 1 сегмента / 2 сегментів300/330

    Замовити безкоштовний розрахунок горищних сходів: