Консольні сходи

Консольні сходи – це сходи для будинку, в яких сходинки тільки однією стороною прикріплені до стіни, інша сторона «висить у повітрі». Часто це виглядає як ніби сходинки зі стіни ростуть. Назва походить від французького слова «console», яке означає архітектурний елемент опорної конструкції (фото 1). Пізніше в будівництві цей термін закріпився для позначення елемента, прикріпленого з одного боку і з виносом з іншого. Отже, в консольних сходах (фото 2) відсутні косоури, тятиви і вертикальні опори.

Замовити безкоштовний замір консольних сходів:

  Консольні сходи викликають естетичний шок. Замість жорсткої твердої конструкції якій потрібно довірити вагу тіла при підйомі, парує легка невагома конструкція. Магія, та й годі.

  Ціна консольних сходів

  Як все нестандартне і особливе ціна сходів з консольними сходинками вище, ніж у інших видів і перевищує 90 000 грн. Розглянемо причини високої ціни консольних сходів:

  • потрібно зробити розрахунок навантажень, а не просто креслення сходів;
  • роботи по монтажу консольних сходів проводяться в кілька етапів;
  • складні сходинки, які представляють собою дерев’яний ящик, одягнений на каркас, яким є консольні металеві сходи.

  Також на ціну впливає крутизна сходів. При крутому підйомі площа стіни зі сходинками менше і відповідно це впливає на ціну. Але, з іншого боку, в цьому випадку зменшується ширина сходинки й оригінальні сходи стають незручними.

  Технічні та будівельні особливості консольних сходів

  Подумати про замовлення консольних сходів потрібно заздалегідь – на етапі спорудження стін або перед початком чистового ремонту. Каркас в стіні зроблений зі швелера, профільної труби або з товстого листового металу. Який приховає обшивка або обробка стіни.

  Чим м’якше матеріал опорної стіни, тим складніше спроектувати консольну конструкцію. У будинку з газобетону або дерев’яному будинку потрібно, по суті, побудувати металевий каркас стіни, оскільки до існуючих стін закріпитися не можна.

  Для того, щоб залишити видимими тільки сходинки без несучих конструкцій, їх роблять товщі, ніж в сходах на косоурах. Адже всередину цих дерев’яних сходинок зашитий металевий каркас. Товщина стандартної сходинки дерев’яних сходів 40 мм., А сходинки для консольних сходів більше 80 мм. У них можна зробити паз для підсвічування світлодіодами.

  Можна зменшити масивність опорного металевого каркасу в стіні, якщо підвісити вільні кінці сходинок на трос або тонку профільну трубу. Підвісні кріплення іноді розміщуються з обох сторін конструкції, приклади на фото:

  Сходи з забіжними сходинками частіше проектуються як комбіновані. Нижній марш спирається на косоур, який майже не помітний, а другий довгий марш вздовж стіни – консольний.

  Де в Україні замовити і купити консольні сходи

  Компанія «Градіус» займається виготовленням, розрахунками та монтажем консольних сходів в Києві і по Україні:

  1. Після замірів і уточнення деталей проекту розробляється проект. Остаточний варіант буде представлений замовнику в 3-D форматі;
  2. Працюючи без дилерів і посередників, ми пропонуємо реальні ціни;
  3. У портфоліо на сайті більше сотні фотографій встановлених нами сходів. Зв’яжіться з відділом продажів по телефону, Вайберу або по електронній пошті, щоб отримати безкоштовну консультацію.

  Вибір конструкції і дизайну консольних сходів, а також матеріалу і обробки – тільки за вами.

  Замовити консольні сходи:

   Поширені запитання
   Скільки коштують консольні сходи?
   Де замовити консольні сходи?
   Як розрахувати консольні сходи?