Двухмаршеві сходи

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Відкриті двомаршеві сходи зі сходинками з темного буку на білих косоурах виглядають дуже лаконічно і стильно. А врізані в сходинки світлодіодні лампи не тільки оригінально висвітлюють сходову клітку, повітряна ритмічність підсвічування робить конструкцію цікавим арт-об’єктом. Такі 2-х маршеві сходи гармонійно вписуються практично в будь-який сучасний стиль інтер’єру.

  Компактність моделі з поворотом на 180 градусів двомаршевих сходів зменшує витрату корисних квадратних метрів при розміщенні в будинку невеликих розмірів. Також невелику економію в габарити сходів додає заміна проміжної площадки між маршами на забіжні сходинки – за рахунок них скорочується кількість рядових сходинок.

  Основні розміри двомаршевих сходів:

  • ширина маршу – 900 мм;
  • висота сходинки – 180 мм;
  • ширина проступу – 270 мм;
  • висота стелі – 3100 мм.

  Сходинки виготовлені з суцільного буку, на якому красивий малюнок волокон залишається безперервним на всю довжину проступу. А сама деревина (за рахунок склеювання ламелей) набуває міцності більшої, ніж у цільного природного масиву.

  Перевага кріплення дерев’яних сходинок на металеві елементи – з’єднання геть позбавлене скрипу.

  Всі металеві частини двомаршевих сходів пофарбовані спеціальним полімерним барвником по металу.

  Щоб купити двомаршеві сходи для установки в приватному будинку в Києві або в області, потрібно замовити їх розрахунок і виготовлення в компанії «Градіус». Наші фахівці після замірів на місці зроблять розрахунки конструкції, а перед укладанням договору нададуть 3-Д візуалізацію 2-х маршових сходів у вашому інтер’єрі.

  Ще фото сходів: