Фотогалерея сходів в будинок

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

Каталог з фото сходів в будинок дозволить подивитися асортимент найкрасивіших, стильних і оригінальних конструкцій з дерева / металу, а також вибрати найбільш підходящий варіант в різних стилях виконання.

Особливості та різновиди сходів

За рахунок металевого каркасу забезпечується міцність, надійність, довговічність конструкції і безпеку експлуатації. Для виготовлення поручнів використовується дерево, скло метал.

У фотогалереї на сайті представлені наступні види дизайнерських сходів в сучасний будинок, котедж або квартиру:

  • Гвинтові;
  • Модульні;
  • Маршові;
  • Консольні;
  • З поворотом.

Завдяки продуманій конструкції і вишуканому дизайну сходів в приватний будинок вони будуть красиво виглядати в інтер’єрі і не займуть багато корисного простору. Наявність підсвічування додасть особливу атмосферу і дозволить безпечно виконувати підйом / спуск.

Великий вибір фото сходів

Фото сходів на другий поверх дозволить ознайомитися з різними видами красивих конструкцій, в яких ефектно комбінується метал, дерево і скло. Подивившись на сайті компанії Градіус фотографії, ви зможете вибрати для своєї планування житла модну і практичну сходи або замовити в Києві за доступними цінами виготовлення конструкції за індивідуальними вимогами.