Сходи в будинок на замовлення

Компанія Gradius - провідний виробник сходів в будинок в Україні. Власний конструкторський відділ, цехи деревообробки та металообробки, цех полімерного фарбування дозволяє проектувати і виробляти вироби з дерева і металу світового рівня. Ми вже більше 10 років займаємося виготовленням сходів на другий поверх.

Щоб замовити сходи в будинок, котедж або квартиру або отримати безкоштовну консультацію з будь-якого питання щодо ваших майбутніх сходів зателефонуйте за номерами на сторінці контакти або заповніть форму нижче на цій сторінці. Ми допоможемо Вам придумати і купити сходи в приватний будинок або квартиру і професійно їх встановимо.

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Відкриті сходи в будинок на звареному каркасі

  Сходи в будинку на звареному металевому каркасі це легка і в той же час міцна конструкція. Відсутність підсходинок та «легкі» огорожі зберігають простір в приміщенні. Зварений металевий каркас виконується під замовлення і може бути будь-якої форми. Також можлива установка сходів такого типу в умовах чистового ремонту.

  Обшиті деревом сходи на другий поверх

  Ми обшиваємо деревом як бетонні сходи на 2 поверх, так і металеві каркаси. Для обшивки використовуємо деревину твердих порід: бук, ясен або дуб. Форма, колір і розмір дерев'яних сходів залежить від ваших побажань і розміру отвору на другий поверх. Термін від дзвінка до установки сходів до 40 робочих днів. Регіон установки: м.Київ та Київська область.

  Гвинтові сходи в квартирі

  Компактні сходи для монтажу в невеликих приміщеннях. Це збірна конструкція з дерева, яка встановлюється самостійно за короткий час. Або потужні металеві сходи в квартиру спроектовані за вашими розмірами. Ми пропонуємо різні види гвинтових сходів від економних варіантів з сосновими ступенями до ексклюзивних конструкцій.

  Модульні сходи

  Модульні сходи на другий поверх можуть проектуватися практично будь-якої конфігурації. Сходинки з твердих порід деревини (бука або дуба) відмінно пасують будь-якому інтер'єру, а також вони теплі і приємні на дотик. Металевий каркас може бути пофарбований в обраний дизайнером колір.

  Дізнайтеся вартість Ваших сходів:

   Чому купити сходи потрібно у нас

   01

   Власне сучасне виробництво

   Сучасні металевий, деревообробний і фарбувальний цехи дозволяють зробити індивідуальні елементи при замовленні ексклюзивних сходів в будинок.

   02

   Конструкторський відділ

   Досвідчені конструктора запропонують кращий для Вас варіант сходів під замовлення в Києві і Київській області. Збірні сходи поставляємо в усі регіони України.

   03

   Гарантія на елементи - 5 років

   При замовленні сходів в будинок ви отримуєте п'ятирічну гарантію. Гарантія на сходи не поширюється на механічні ушкодження елементів сходів чи поручнів.

   04

   Замір і креслення безкоштовно

   Виїзд фахівця додому, детальна консультація, замір та створення креслень безкоштовно, в разі замовлення сходів до хати в межах Києва або Київської області.

   Ціни сходів на другий поверх та їх елементів

   Ціна металевого каркаса:

   Металевий каркас «під ключ». Ціна включає не тільки фарбування і установку каркаса, але і складання проекту сходів, за яким будь-який фахівець зможе встановити пізніше сходинки.

   від от 22 000 грн.

   Ціна відкритих сходів:

   Відкриті міжповерхові сходи на одному і двох відкритих металевих косоурах забарвлені полімерною фарбою. Як окремий випадок модульні сходи.

   від 45 000 грн.

   Ціна дерев'яних сходів або обшивки металевого каркаса:

   Вартість дерев'яних сходів приблизно дорівнює вартості обшивки деревом металевого каркаса або бетонної основи.

   від 60 000 грн.

   Ціна огороджень сходів:

   Вартість поручнів сходів може сильно відрізняється в залежності від конструкції і матеріалу. І становить за погонний метр:

   від 3 000 до 10 000 грн.

   На розцінки огорож сходів в дім впливає довжина:

   Довжина огорожі, розташованої уздовж стіни, може бути

   близько 3 метрів

   від 6 000 грн.

   Довжина огорож сходів, що ведуть на балкон, може бути

   більше 15-ти метрів

   від 30 000 грн.

   Фактори які збільшують базову вартість сходів:

   Ширина маршу

   При збільшенні ширини маршу пропорційно збільшується приблизно третина вартості - це вартість сходинок. Вартість каркаса і огорож не змінюється.

   Поворотні сходи

   Поворотна або забіжна сходинка дорожче прямої в 2-3 рази

   Лакофарбові покриття

   Професійні поліуретанові паркетні лаки довговічніші в 4 - 5 разів за звичайний лак, але вони дорожчі та вимагають спеціального обладнання для нанесення.

   Нащільні планки

   Криві стіни або непрямі кути призводять до необхідності установки «плінтуса» який облягає східці уздовж стіни.

   Замовити безкоштовну консультацію:

    Часті питання
    Який повинен бути отвір для сходів в будинок?
    Скільки коштують сходи в будинку на другий поверх?
    Як розрахувати розмір сходів у дворівневій квартирі?
    Як вибрати сходи в будинок?