Сходи на другий поверх в маленькому будинку

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Сходи на другий поверх в маленькому будинку зазвичай мають компактні габарити, в цілях економії квадратури. Тому для них доречні прості конструктивні форми, як на фото, і відсутність будь-яких дизайнерських надмірностей.

  Сходи П-подібної форми щільно вписуються в маленький простір між стінами. Облаштування забіжних сходинок замість поворотного майданчику дозволяє скоротити кількість рядових сходинок в маршах і тим заощадити на довжині сходових прольотів. Іноді це допомагає буквально «втиснутися» в обмежені розміри на маленькій площі.

  Але якщо дерев’яні сходи виготовлені ​​з ясена, то вже саме дерево є їх прикрасою.

  Незвичайна текстура і яскравий малюнок деревини покриті тонувальним складом. Це надає підйомнику на 2 поверх досить стильний брутальний вигляд. Такі сходи, доповнені простою, але грунтовною огорожею з металу, будуть доречні як в приміщенні з обстановкою лофт або гранж, так і в контемпорарі. Вони гармонійно впишуться і в сусідство з елементами стімпанк.

  Сходи в невеликому будинку мають наступні характеристики:

  • сходинки зроблені з суцільного тонованого ясена;
  • ступінчасті косоури – з прямокутних сталевих труб;
  • комбінована огорожа – з металевих трубок прямокутного перетину і поручнів з бруса ясена.

  Щоб замовити виготовлення таких сходів за прийнятною ціною, звертайтеся в компанію «Gradius» в Києві. Наш конструктор виїжджає на місце – для замірів і прив’язки об’єкта в маленькій кімнаті. Безпосередньо перед підписанням договору замовнику видається зображення сходів в 3-D форматі.

  Схожі роботи: