Сходи по металевим косоурам

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів по сталевим косоурам:

  У малоповерхових приватних будинках або багаторівневих квартирах не обійтися без сходів між ярусами. Одна із затребуваних конструкцій для житлових приміщень – сходи на металевих косоурах.

  Конструктивно підйом на другий поверх зроблений таким чином, що сходинки не спираються на стандартну тятиву, крім несучої стіни, в яку вони врізані з таким розрахунком, щоб по ним зручно було підніматися і дорослим, і дітям.

  Проектувальники компанії Gradius в Києві пропонують кілька варіантів сходів зі збірних залізобетонних сходинок на сталевих косоурах:

  • конструкція з монокосоуром;
  • класичний виріб на 2-х косоурах;
  • складні поворотні сходи з трьома і більше дерев’яними, композитними або сталевими косоурами.

  Залежно від вимог замовника, кріплення сходинок може здійснюватися в розріз балки, на прибоїни або на опорний брус. Представлені ​​в каталозі збірні сходи на металевих косоурах володіють унікальними параметрами.

  Переваги, які має ця серія виробів:

  1. Каркас виготовлений на одному металевому збірному косоурі з товщиною металу 3 мм;
  2. Матеріал для сходинок – тонована деревина бука;
  3. Комбінована огорожа з металу і дерева з поворотними опорами-стовпами, замість чорного металу можна встановити поручні з нержавіючої сталі;
  4. Сходи на верхній рівень можуть бути спроектовані з кріпленням один над одним;
  5. Верхній ярус оснащено металевою огорожею з хвірткою для безпеки дітей і дорослих;
  6. Нижні дерев’яні сходинки можна замовити з металевими кріпленнями сходинок і поворотом на 90 °, верхні – з поворотом на 180 °.

  Компанія з виготовлення сходів Градіус працює за зручним для клієнта графіком. Остаточна ціна проекту з попередньою 3д візуалізацією фіксується в договорі.

  Вас може зацікавити: