Перила з нержавійки

У компанії Gradius можна замовити не лише дерев’яні та металеві сходи, а й елементи сходів, такі як сходинки, огорожі та перила. Своїм клієнтам ми пропонуємо перила з нержавіючої сталі, які зберігають естетичний вигляд протягом тривалого часу. Термін експлуатації перил з нержавійки більше 50 років, в цей час їм не потрібен особливий догляд. Також вони мають масу інших переваг.

Переваги перил та огорож з нержавіючої сталі

Сходові огорожі та поручні з нержавійки мають наступні переваги:

 • висока міцність;
 • довговічність;
 • стійкість до високих температур, хімічних речовин, підвищеного рівня вологості, великих навантажень;простота в догляді;
 • простота в догляді;
 • легкість монтажу;
 • зручність у використанні;
 • сучасний зовнішній вигляд;
 • практичність.

Купити перила з нержавійки:

  Перила з нержавіючої сталі відмінно вписуються в як у класичні строгі інтер’єри, так і гармонійно виглядають у сучасних. Вони стійкі до стирання і забезпечують належний рівень безпеки людям, що піднімаються і спускаються сходами, людям, що прогулюються на балконах і відкритих майданчиках.

  Крім того, огорожі для терас і поручні з нержавійки для сходових маршів або вхідних груп не потрібно фарбувати, обробляти спеціальними засобами і проводити будь-яке їх обслуговування.

  Де використовуються поручні з нержавіючої сталі

  Сходові огорожі та поручні з нержавійки добре підходять для:

  • житлових будинків;
  • офісних центрів;
  • адміністративних будівель;
  • супермаркетів і магазинів;
  • лікарень;
  • освітніх установ;
  • торгово-розважальних центрів.

  Також у нас можна купити перила з нержавійки для облаштування будівель громадських установ, підприємств, організацій, приватних будинків і пентхаусів. Для місць з високою прохідністю ми пропонуємо високоміцні огорожі зі скла з поручнями з нержавіючої сталі, щоб вони відповідали вимогам, що висуваються до місць підвищеного скупчення людей. Для балконів, терас і сходів дворівневих квартир і заміських котеджів ми виготовляємо нержавіючі огорожі для сходів з металевих труб з дерев’яними поручнями, які виглядають по-домашньому затишними.

  Замовити поручні з нержавійки:

   Як замовити нержавіючі перил

   Компанія «Градіус» пропонує готові огорожі для сходів, балконів, терас і поручні з нержавійки, а також надає послуги з виготовлення поручнів з нержавіючої стали на замовлення. Нам можна доручити виробництво перил з нержавіючої сталі, а також виготовлення збірних нержавіючих огорож зі склом і дерев’яними елементами.

   Щоб обрана вами з нашого каталогу металева конструкція з нержавійки ідеально вписалася в призначене для неї місце, і вам не довелося переплачувати, викличте нашого фахівця для проведення замірів. Потім наші співробітники проведуть необхідні розрахунки, назвуть точну вартість потрібних вам огорож і створять їх 3D-візуалізацію в вашому інтер’єрі. Після підписання договору та внесення передоплати ми приступимо до виготовлення за допомогою високотехнологічного обладнання з використанням найякісніших матеріалів.

   Ми здійснюємо виробництво, доставку по Києву та Київській області, а також установку замовлених у нас виробів в найкоротші терміни. Щоб обрати найбільш імпонуючий вам варіант, вивчіть наш каталог і ознайомтеся з прайсом, в якому вказані приблизні ціни за метр. До переваг співпраці з нашою компанією можна віднести великий вибір моделей огорож і можливість виготовлення поручнів за індивідуальними розмірами з урахуванням конструктивних особливостей сходів та інтер’єру або екстер’єру клієнта. З будь-яких у питаннях дзвоніть нам за телефоном +38 (098) 107-32-22.

   ЗЗамовити безкоштовний розрахунок вартості перил з нержавійки:

    Поширені запитання
    Де купити перила з нержавійки?
    Скільки коштують перила з нержавійки?
    Як монтувати перила з нержавійки?