Перила в стилі лофт

Перила в стилі лофт можуть мати як зовсім просту конструкцію, так і достатньо хитромудру. Все залежить від особливостей інтер’єру приміщення, в якому вони будуть розміщуватися, і побажань замовника. Виготовляються такі перила зазвичай з металу, але в деяких випадках дерево може виявитися більш доречним.

Купити перила для сходів в стилі лофт:

  Особливості стилю лофт

  Стиль лофт – це органічне поєднання голих цегляних стін і нічим не замаскованих труб з найсучаснішою технікою і меблями.

  приміщення в стилі лофт

  Для нього характерно:

  • майже повна відсутність декору в звичайному сенсі цього слова;
  • максимально проста і функціональна конструкція всіх елементів інтер’єру;
  • використання кольорів переважно холодних відтінків.

  Квартири і будинки, оформлені в стилі лофт, на перший погляд, нагадують житло, влаштоване на покинутій фабриці. Але варто побути в цьому інтер’єрі довше 5-ти хвилин, і до вас почне доходити вся принадність високих стель, величезних вільних просторів, панорамних вікон, мінімальної кількості меблів і просторих сходів. За уявною простотою і занедбаністю ховається справжній затишок, який відрізняє житло людини, яка не терпить міщанства, живе насиченим подіями життям і ніколи не зазнає фінансових труднощів.

  Особливість огороджень в стилі лофт

  Оскільки для стилю лофт характерні простота і функціональність, то перила і огорожі в цьому стилі мають вигляд металевих зварних або кованих поручнів без будь-яких додаткових елементів з навмисне брутальними і простими стійками. Для огорож цього стилю характерні видимі зварні шви, відкриті болтові з’єднання.

  Також можемо запропонувати повністю дерев’яні перила або комбіновані огорожі з дерева і стали з використанням прийомів старіння деревини.

  Ціна огороджень в стилі лофт

  Вартість виготовлення огорож в стилі лофт залежить від декількох факторів:

  • матеріалу;
  • розмірів;
  • складності виготовлення.

  Починається вартість огорож від 3000 грн. за метр.

  Оскільки для стилю лофт характерні простота і функціональність, то перила і огорожі в цьому стилі мають вигляд металевих зварних або кованих поручнів без будь-яких додаткових елементів з навмисне брутальними і простими стійками. Тим, хто хоче заощадити, ми можемо запропонувати повністю дерев’яні перила або комбіновані огорожі з дерева і сталі.

  Замовити безкоштовний замір майстром:

   Де купити перила в стилі лофт для сходів

   Перила для сходів в стилі лофт можна замовити в компанії «Градіус». Спочатку вам потрібно зв’язатися з нами за телефоном та обговорити з нашим менеджером умови співпраці. Якщо вони вас влаштують, то за вказаною вами адресою приїде фахівець, який зробить заміри, допоможе вам визначитися з матеріалом для виготовлення, а також з найбільш пасуючим під ваш інтер’єр і сходову конструкцію зовнішнім виглядом перил.

   Після того як будуть проведені всі необхідні розрахунки, ми зможемо назвати вам точну вартість огорож і показати їх 3D-візуалізацію. Потім ми в найкоротші терміни виконаємо ваше замовлення, доставимо перила по Києву та Київській області, а також встановимо їх на вашій сходовій конструкції.

   Поширені запитання
   Де купити перила лофт?
   Скільки коштують огорожі для сходів в стилі лофт?
   Як монтувати перила в стилі лофт?