Елітна сходи

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Елітні сходи з дубу відображають смак і заможність домовласника. Їх наявність дуже доречна як для будинку стандартних розмірів, так і для котеджів значних габаритів.

  Елітні дерев’яні сходи з сучасним металевим каркасом і класичними сходинками з масиву дубу мають досить гідний вигляд. Поєднання натуральної текстури дерева і темного каркасу створює благородну кольорову гамму, а лаконічний дизайн конструкції тільки підкреслює її приналежність до багатої обробки будинку.

  Елітні сходи на замовлення виконуються за параметрами:

  • Сходинки – з натурального масиву дуба;
  • кріплення – больци, суміщені зі стійками огорожі;
  • огорожа – комбінована: металеві стійки (без поручнів) і масивне загартоване скло.

  Огородження сходів з металевих стійок, одночасно виконують кріплення у вигляді больцев, органічно перегукується з низкою відкритих сходинок і, як видно на фото, задає ритмічність всій обстановці приміщення.

  Полотно з загартованого скла не тільки забезпечує огорожу верхній частині сходів і майданчикам другого поверху, воно замикає візуальний зв’язок з панорамним склом зовнішніх стін, що примикають до східців з іншого боку маршу.

  Виготовлення елітних сходів в Україні доцільно замовляти в компанії «Gradius» в Києві.

  Виконані професійно і за адекватною вартістю елітні дерев’яні сходи будуть справно служити багато десятиліть, додаючи в обстановку елемент спроможності і комфорту.

  Схожі роботи: