Металеві перила для сходів

Металеві перила представляють собою один з найнадійніших і красивих варіантів для огорожі периметра сходів в будинку. Основним їх призначенням є комфортне і безпечне переміщення по сходах. Виготовлення перил з металу, з використанням різних художніх прийомів, дозволяє надати сходам оригінальний зовнішній вигляд. Завдяки такій технології виробництва сходових маршів, дизайн інтер’єру можна виконати в унікальному неповторному стилі.

Купити металеві перила для сходів:

  Переваги і недоліки

  Поручні з металу, в порівнянні з огорожами з інших матеріалів, мають широкий перелік переваг:

  1. Необмежений термін експлуатації при дотриманні всіх рекомендацій по монтажу.
  2. Висока стійкість до механічних ударів, різкої зміни температури повітря, інтенсивного впливу сонячного світла, впливу хімічних речовин, мікроорганізмів і комах.
  3. Широкий вибір різних варіантів оформлення металовиробів в комбінації з іншими матеріалами дозволяє облагородити інтер’єр приміщення.
  4. Залізні перила не потребують трудомісткого дорогого догляду і обслуговування.
  5. Метал повністю відповідає всім вимогам пожежної безпеки, він не виділяє їдкий дим і не поширює вогонь.

  Основним недоліком, який є характерним для металевих огорож, є висока корозійна активність. При відсутності належного захисту від негативного впливу вологи, поверхня металевих виробів буде швидко покриватися корозією.

  Виготовлення металевих перил

  Якість виготовлення металевих поручнів залежить від ряду факторів:

  • очищення металу від іржі;
  • точність порізки та зварювання;
  • зачистка і шпаклівка зварних швів, навіть якщо інтер’єр в стилі лофт, частину швів потрібно приховати;
  • спосіб фарбування металу.

  Замовити перила для сходів:

   Конструктивні відмінності

   Перила для сходів металеві виготовляють у великому асортименті виробів, які в залежності від конструктивних особливостей поділяють на такі типи:

   • Збірні огорожі. Стійки для огорож виконують з труби круглого або прямокутного перерізу, поручень з дерева або заліза, а в якості заповнення використовують тонкі металеві трубки. Монтаж таких поручнів можна виконати самостійно.
   • Огородження з профільної труби. Має вигляд збірного або зварного виробу. Рамка виготовляється з профільної труби і може мати внутрішнє декоративне заповнення.
   • Огородження з металевих листів. Виконують з листового металу, в якому за допомогою операції лазерного різання на верстаті ЧПУ вирізають художні візерунки.
   • Декоративні огорожі з металу. Являють собою перила з профільної труби або куточка, доповнені кованими або литими елементами.

   Фарбування і захист від вологи

   Залізні огорожі, як і перила з дерева, потребують фарбування. Яке не тільки покращує зовнішній вигляд виробу, але і слугує захистом від впливу вологи. Найпоширенішими методами захисту сталевих поручнів від розвитку корозії, є:

   1. Нанесення порошкової або полімерної фарби. Фарбування здійснюється в спеціальній камері при високій температурі.
   2. Нанесення акрилової або алкидной фарби. Поступається за експлуатаційними характеристиками виробам з полімерним покриттям, але можуть наноситися по місцю монтажу.
   3. Нікелювання. За зовнішнім виглядом огорожа сходів з чорного металу з таким покриттям сильно схожа на перила з нержавіючої сталі, але вона має гірші експлуатаційні якості.
   4. Оцинкування. Характеризується стійкістю до вологи і далі покривається одним з описаних видів фарби. Вироби з оцинкованої сталі чутливі до механічних ударів, внаслідок яких порушується цілісність захисного шару.

   Ціна металевих огорож

   Ціна на замовлення металевих перил формується з урахуванням трудомісткості робіт, термінів здачі, конфігурації виробів, типу фарбування, необхідності доставки і установки. Зазвичай вартість починається від [table “2” does not have that cell /]
   за метр огорожі.

   Де замовити виготовлення поручнів з металу?

   Компанія Gradius пропонує купити залізні огорожі для сходів будь-якої конфігурації з доставкою по Києву. Власне професійне обладнання для плазмового різання, зварювальних робіт, гнучкі металеві труби, дозволяють нашим фахівцям реалізувати будь-які бажання клієнтів.

   Замовити залізні перила для сходів:

    Поширені запитання
    Де можна купити металеві перила?
    Скільки коштують металеві огорожі?
    Як монтувати перила з металу для сходів?