Сучасні перила для сходів

Замовити безкоштовний замір сучасних перил:

  Сучасні перила для сходів, придбані окремо від несучої основи, можуть кардинально змінити внутрішню стилістику будинку. В основному вони купуються в 2 випадках:

  1. Для заміни застарілої огорожі, коли залишаються колишні сходинки (і істотно знижується вартість такого перетворення).
  2. Щоб скомбінувати образ нової сходової конструкції, якої немає в продажу в готовому вигляді.

  Система огорожі (див. Фото) встановлюється від підлоги до стелі. Стильні перила мають незвичайні переплетіння металевих смуг.

  Метал, пофарбований в чорний, додає сходам брутальний вигляд і відмінно впишеться як в індустріальну стилістику лофт, так і в брутальний стімпанк. При виборі білого або іншого кольору перила стануть гармонійним обрамленням сходів в стилі хай-тек або мінімалізм.

  Кріплення системи огорожі адаптовано під швидкий монтаж до різноманітних конструкцій сходового маршу. Тому сходи-компаньйон можуть бути з будь-якого матеріалу, в тому числі дерев’яні.

  Замовити грамотний індивідуальний розрахунок і виготовлення поручнів такого виду доцільно в компанії «Gradius», розташованої в Києві і працюючій по всій Україні.

  Схожі роботи: