Економ сходи на другий поверх

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Економ сходи на другий поверх можна вважати лідерами по компактності, при цьому вони самі недорогі за вартістю.

  В основному така конструкція використовується в невеликих будовах з малою прохідністю і непостійною потребою підйому вгору, до яких можна віднести будиночки для дачі, підсобні будівлі, лазні, літні споруди. Дерев’яні сходи економ-класу також гарні для підйому на горища, дахові тераси і нечасто відвідувані мансарди.

  Характеристики економ сходів:

  • сходинки й поручні огорожі виготовлені з дерева бука і покриті вологостійким поліуретановим лаком в 2 шари;
  • металевий косоур, як і залізні деталі огорожі, пофарбовані спеціальним полімерним складом.

  Натуральний колір бука в поєднанні з темними поручнями і косоуром, як показано на фото, формують для легкої на вигляд моделі досить стильний сучасний образ. Такі економ сходи на другий поверх відмінно вписуються не тільки в інтер’єр з обшивкою стін деревом, вони гармонійно виглядають в обстановці лофт на тлі цегли або бетону.

  Особливістю такої моделі є більш крутий ухил косоуру і збільшена висота відкритих сходинок, що підвищує компактність виробу, але обмежує функціональність використання. На гвинтових сходах меблі і габаритні речі переносити не вийде і проходити можна тільки по одній людині.

  Щоб швидко встановити дерев’яні сходи економ-класу, досить замовити їх в компанії «Gradius», розташованій в Києві, але працюючу по всій Україні.

  Конструкція виробу збірна, тому на його виготовлення йде мінімум часу: комплектація формується згідно з розрахунками, за розмірами вашого приміщення. Збірка – за бажанням: самостійна або за участю наших фахівців.

  Схожі роботи::