Сходи на металевому каркасі

Дерев’яні сходи на металевому каркасі це одне з найкращих рішень для квартири або приватного будинку. Вони значно дешевше бетонних, а окрім того мають значно меншу вагу і є більш компактними. У порівнянні ж з дерев’яними сходами, такі каркасні сходи володіють великим запасом міцності, і в силу жорсткості конструкції, вони не будуть скрипіти.

Сходи на металевому зварному каркасі

  Переваги сходів на металевому каркасі

  • Два етапи установки. Встановити металевий зварний каркас можна відразу після організації перекриттів, укласти тимчасові східці з дешевої дошки і проводити будівельні та оздоблювальні роботи на верхньому поверсі. Обшивку каркаса можна здійснити вже на фінішному етапі оздоблювальних робіт.
  • Приваблива вартість. Вартість сходів на металевому каркасі не суттєво дорожче аналогічної дерев’яної, тому що для обшивки сходів на другий поверх можуть бути використані більш тонкі щити, адже вони не несуть ніякого навантаження.
  • Відсутність скрипу. Сходи на металевому каркасі НЕ будуть скрипіти, тому що основна нопорна конструкція – це жорсткий металевий каркас із зварними з’єднаннями, який не може розсохнутися від зміни вологості або розбовтатися від часу користування.

  Види зварних металевих сходів

  Сходи на металевому каркасі можна розділити на 2 основні категорії

  • Під обшивку деревом – вимоги до розміщення опорних конструкцій більш вільні, тому що після обшивки деревом зварений каркас сходів буде повністю прихований.
  • Відкритий каркас – всі зварні з’єднання ретельно зачищені, що робить їх практично непомітними. Металевий каркас спроєктований таким чином, щоб відмінно вписуватися в будь-який інтер’єр. Каркас забарвлюється сучасними якісними фарбами. Якщо у Вас є власний погляд на форму каркаса сходів телефонуйте, ми допоможемо його вам розробити, виготовити і встановити.

  Ціна металевого каркаса сходів

  • Вартість зварного каркаса прямих сходів, призначеного для обшивки деревом, як правило, становить 1200 грн. за щабель. Ціна поворотних або забіжних східців для Г- образних або П образних сходів вище і залежить від додаткових вимог.
  • Вартість сходинки відкритого зварного каркаса для прямих сходів становить від 1000 грн. У цю вартість входить фарбування косоура порошковою фарбою і зачистка всіх зварювальних швів. Ціни на поворотні східці, як і в попередньому випадку, трохи вище.

  Монтаж і фарбування сходів становить 25% -35% від вартості конструкції. На об’єктах зі складними умовами монтажу цей відсоток може бути збільшений.

  Фото відкритих сходів на металлокаркасі

  Строки виготовлення та монтажу

  Виготовлення та встановлення металевого зварного каркаса займає до 10-ти робочих днів від моменту укладення договору. Установка східців та огорож сходів з відкритим каркасом займе ще до 5-ти робочих днів. Термін повної обшивки каркаса деревом залежить від складності та вимог замовника.

  У разі, якщо потрібна термінова установка сходів наша компанія йде назустріч і зазначені терміни можуть бути зменшені.

  Технологія і матеріали:

  Зварений металевий каркас виконується з квадратної туби 100 * 100 мм у випадку з одним несучим косоуром, або з двох труб 100 * 50 або 80 * 40, в залежності від конфігурації сходів і наявності опорних стовпів. Товщина профілю не менше 3 мм, майданчики під щаблі виготовляються зі сталі товщиною 4 мм. Всі зварні з’єднання виконуються методом електродугового напівавтоматичного і ручного зварювання відповідно до вимог ГОСТів до зварних швів. Фарбування проводиться молотковими емалями або порошковим фарбуванням за погодженням сторін.

  Сходи на звареному каркасі з одним косоуром
  Сходи на звареному каркасі з одним косоуром
  зварений каркас для сходів
  Сходи на зварному металевому каркасі на косоурах

  Сходи на зварному металевому каркасі на косоурах

  • Створення проекту і узгодження його з замовником
  • Придбання і доставка матеріалів в цех
  • Очищення металопрокату від корозії і забарвлення
  • Підготовка та порізка заготовок, знімання фасок під зварювання
  • Зварювання основних елементів металевого каркаса, обробка швів.
  • Доставка на об’єкт, установка
  • Підготовка під фарбування і фарбування.

  У разі якщо договором передбачене порошкове пофарбування, після зразкової установки сходи демонтуються, відвозяться на фарбування і вже після цього остаточно встановлюється на місце.