Білі дерев’яні сходи

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Звичний зовнішній вигляд дерев’яних сходів повторює текстуру деревини, але білі дерев’яні сходи – конструкція унікальна в своєму роді, що вносить в звичну обстановку різноманітність.

  Компанія-виробник будинкових конструкцій Градіус в Києві пропонує кардинально змінити інтер’єр і дизайн коридорів, віталень, холів та інших приміщень в будинку зі входом на другий поверх. Домогтися цього не складно – досить замовити у нас білі сходи з дерева.

  Переваги наших виробів:

  1. При виготовленні дерев’яної конструкції з білого дерева використовується не тільки метод фарбування білою емаллю, але і деревина світлих порід цінного дерева – клен, ясен, поєднання з іншими міцними матеріалами;
  2. Gradius гарантує надійне кріплення маршу і сходинок без візуального дискомфорту з навколишнім інтер’єром. Наш проектний відділ проводить попередні розрахунки для всіх типів навантажень і всіх матеріалів сходової конструкції;
  3. Остаточна ціна замовлення не зміниться після укладення офіційного договору.

  Для грамотної розробки індивідуального проекту до вас приїде інженер на заміри, а професійний конструктор в декількох варіантах складе креслення. Обраний проект буде попередньо визуалізовано в 3д проекції. Білі дерев’яні сходи прекрасно впишуться в сучасний дизайн вашого інтер’єру.

  Ще фото наших робіт: