Модульні сходи гусячий крок

Замовити розрахунок вартості сходів:

  Завдяки «гнучкості» конструкції і ухилу більше звичайного, модульні сходи гусячий крок впишуться в будь-який будинок. Металевий косоур складається з окремих елементів, які можна збирати, як конструктор, – їх кількість розраховується під необхідний розмір.

  Висота дерев’яних сходинок в такій конструкції вище звичайної, але їх ергономічна форма дозволяє комфортно підніматися і спускатися по більш крутим сходам: за рахунок чергування виїмок в сходинках ширина проступу збільшується. Відмінна риса таких сходинок в тому, що крок за ними потрібно починати з однієї і тієї ж ноги (до чого легко звикнути протягом декількох днів). Іноді цю особливість називають «качиний» крок.

  Основні характеристики модульних сходів гусячий крок:

  • висота умовної підсходинки – від 20 см до 24 см;
  • ширина маршу – від 60 см до 90 см;
  • довжина отвору від 100 см до 200 см.

  Сходи з модульним каркасом дуже гармонійно вписуються в інтер’єр лофт.

  Купити модульні сходи «гусячий крок» в Києві можна в компанії «Gradius». Після попереднього виміру на місці і виконання інженерних розрахунків, сходи, негайно доставляються в будинок замовника. Тому що модулі для збірки завжди є в наявності, залишається тільки зробити монтаж. Модульні сходи «гусячий крок» можуть бути зібрані і самостійно, відповідно до доданої докладної інструкції.

  Схожі роботи: