Одномаршові сходи

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Одномаршеві прямі сходи цілісністю діагональної конструкції підкреслюють висоту приміщення і наявність достатнього простору навіть в будинку невеликих габаритів. Стильний вигляд сходам надають довгі прути огорожі, які, як струни, піднімаються до самого отвору, з кріпленням в стелю першого поверху.

  Одномаршеві сходи на другий поверх займають мінімум місця, коли однією стороною впритул примикає до стіни. Нижня сходинка і поворотний майданчик утворюють своєрідну запрошувальну зону, і такий прийом дозволяє розміщувати початок одномаршевих сходів навіть в кутах з глухими стінами.

  Основні характеристики моделі:

  • сходинки і всі дерев’яні елементи виготовлені з суцільних щитів буку і тоновані в темний або світлий венге;
  • несучий каркас – з металу;
  • огорожа комбінована – дерев’яні поручні і балясини з сталевих трубок.

  Несучий металевий каркас збоку маршу, як і підсходинки, зашитий деревом світлого буку. Самі ж сходинки і дерев’яні деталі огорожі виконані в темному кольорі. Класичне поєднання темного і світлого венге створює гарний контраст, властивий заможним елементам інтер’єру.

  Щоб у вас в будинку з’явились аналогічні одномаршеві сходи, їх виготовлення варто замовити за адекватною ціною в компанії «Gradius» у м. Києві. Ми робимо заміри на місці (по всій Україні) і наступні індивідуальні розрахунки конструкції. Уже під час підписання договору одномаршеві прямі сходи демонструються вам в об’ємному зображенні 3-D.

  Схожі роботи: