Прості дерев’яні сходи

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Прості дерев’яні сходи на другий поверх з відкритими сходами типу «гусячий крок» стануть незамінними в обмеженому просторі приватного будинку, підсобної будови або дачної будівлі. Така конструкція має скоріше службове призначення і розташовується в місцях вкрай малою прохідності.

  За рахунок більш крутого нахилу і більшою, ніж зазвичай, висоти сходинок, сходи на ламаному косоурі займають мінімум корисної площі, при цьому сходинки «гусячий крок» більш ергономічно вписуються в крутизну підйому.

  Основні параметри сходів:

  • сходинки й поручні перил – з дерева бука, покриті паркетним лаком;
  • косоур ламаної форми – з металевого профілю прямокутного перерізу, пофарбований порошковою полімерною фарбою;
  • огорожа вздовж сходового маршу і по периметру отвору на 2 поверсі – комбінована, з балясинами з сталевих трубок.

  Так звану запрошувальну зону формують 3 нижні забіжні сходинки, за рахунок них прості сходи на другий поверх можуть починатися навіть в глухому куті між стінами.

  При користуванні сходами зі сходинками «гусячий крок» доведеться звикнути (досить пари днів) заступати на першу забіжні сходинку з однієї і тієї ж ноги, щоб далі потрапляти ступнями на розширену частину проступів відповідно праворуч і ліворуч.

  Такі сходи відкритого типу – одна з найпростіших і дешевих моделей, що виконують тільки необхідні функції для підйому на поверх.

  Наші пропозиції

  Щоб замовити прості сходи на другий поверх за найнижчою ціною, звертайтеся в компанію «Gradius» в м.Київ, працюючу по всій території України.

  Дані найпростіші сходи з дерева є модульними: після замірів і необхідних розрахунків поставляється в найкоротші терміни для монтажу на місці. Можлива і самостійна збірка (докладна інструкція додається до документації).

  Схожі роботи: