Сходи зі скла і металу

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Сходи зі скла і металу мають оригінальний дизайнерський вигляд, здатний прикрасити будь-яке приміщення. Єдиний марш, без поворотів і проміжних майданчиків, вражає своїми розмірами і підкреслює висоту і простір приміщення.

  Точкове кріплення сходинок на довгому білому косоурі зі сталі додає сходам видиму легкість. При цьому дерев’яні східці з бука розташовані в 1 см від стіни. Ефект легкості також додає скляне огородження, що вгорі впритул примикає до стелі.

  Основні розміри конструкції:

  • ширина отвору 800 мм;
  • висота сходинки 185 мм.

  Хоча скляні металеві сходи займають багато місця, під ними можна розмістити стіл або інші меблі. За рахунок цього не тільки економляться корисні квадратні метри, а й створюється цікава вертикальна організація простору.

  Візуально полегшений образ сходів органічно впишеться в інтер’єр в стилі хай-тек або мінімалізм, а також в просторий і світлий скандинавський або в найдемократичніший контемпорарі.

  Як замовити сходи зі скла і металу?

  Аналогічні сходи зі скла і металу в Києві можна замовити в компанії Gradius.

  Після виїзду на місце наші фахівці зроблять грамотний конструктивний розрахунок та виготовлення сходової конструкції. Попередньо Вам будуть надані її ескізи, а при підписанні договору – остаточний варіант у 3D візуалізації.

  Вас може зацікавити: