Відкриті сходи

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Відкриті сходи особливо доречні в будинку невеликих розмірів. Сходинки, що складаються тільки з дерев’яних проступів, проглядаються наскрізь, і вся конструкція на двох металевих косоурах візуально не захаращує простір невеликого приміщення. При цьому сходинки з буку, як на фото, тоновані в темний венге, на контрасті з білими балками виглядають, немов парять в повітрі.

  Забіжні сходинки замість майданчика між маршами формують витончений поворот сходів. А перила, що знаходяться знизу з правого боку, вище поворотного стовпа розташовані зліва, і своїм змінним розташуванням додають конструкції цікаву конфігурацію.

  Основні характеристики внутрішніх відкритих сходів:

  • сходинки з тонованого буку покриті паркетним лаком;
  • верхня сходинка спирається на металеву рамку, що облямовує зону входу на другий поверх;
  • несучі балки – 2 сталевих косоури з профільної труби прямокутного перетину, пофарбовані порошковою полімерною фарбою;
  • металеві трубки огорожі обрамлені стовпами і поручнями з тонованого дерев’яного бруса.

  Сходи відкритого типу гармонійно вписуються в сучасні інтер’єри практично будь-якого стилю – від брутального лофт і ультрасучасного хай-тек до романтичного скандинавського і оптимального контемпорарі.

  Щоб замовити виготовлення внутрішньої відкритих сходів в Україні, звертайтеся в компанію «Градіус» в Києві. Ми встановлюємо сходи по всій Україні, з виїздом на місце і індивідуальним розрахунком розмірів і кріплень для кожного будинку окремо. Перед укладенням договору замовнику показуються відкриті сходи в 3-Д об’ємному зображенні з прив’язкою до вашого інтер’єру.

  Схожі роботи: