Модульні сходи

Модульні сходи – це сходи в будинок, каркас яких складається з декількох модулів, які збираються разом за допомогою болтових з’єднань і являють собою збірну металеву конструкцію.

Перевага модульних сходів

 • можливість зібрати сходи, якщо в приватному будинку чистовий ремонт;
 • економія на монтажі, якщо є досвід роботи руками;
 • вартість модульних сходів нижча, за рахунок використання монокосоура і відсутності підсходинок.

Модуль є каркасом модульних сходів з металу для прямої ділянки (маршу).

Купити модульні сходи:

  Етапи виготовлення модульних сходів

  • на підставі виміру ми робимо креслення всієї конструкції;
  • проектуються крупновузлові модулі і болтові з’єднання;
  • креслення і 3D візуалізація узгоджується з замовником;
  • модулі виготовляються з профільної труби 100х100х3 за кресленням і забарвлюються полімерною фарбою.

  Для виробництва модульних сходів на другий поверх зазвичай використовується від одного до трьох модулів. Прямі сходи – це, як правило, один модуль. Всі модулі виготовляються для конкретного завдання на замовлення і не можна купити стандартний модуль.

  Перевага таких модулів також незаперечна: при складанні – потрібно з’єднати тільки два або три модуля.

  Види модульних сходів

  Модульні сходи можна розділити на різні види по розташуванню.

  Прямі модульна сходи

  прямі модульні маршові сходи

  На фото видно центральний тримальний хребет сходів. Він поставляється в такому вигляді, вам залишається його закріпити до підлоги і стіни, і прикрутити сходинки до пластин. Якщо модуль довше, ніж 3,5 метра він розбивається на 2 частини, які з’єднуються спеціальним з’єднанням – залишаються видимі головки трьох болтів.

  Г-образні модульні сходи

  Г-образні модульні сходи

  На малюнку зображено кріплення модулів сходів для дому з поворотом на 90 градусів. Вони збираються з двох модулів: один на сім сходів, інший на вісім. Болти з’єднань розташовані всередині труби і після складання не будуть видимі. Сходи можуть бути з майданчиком замість забіжних ступенів.

  П-образні модульні сходи

  П-образна модульна міжповерхова конструкція аналогічна з попередньою тільки з поворотом на 180 градусів, для чого буде використано три збірних модуля. Конструкція може бути без опорного стовпа – з ліктем в стіну, якщо стіни з бетону або цегли. Лікоть може також кріпитися до піно- або газо-блоку, але потрібно використовувати або хімічні анкера, або додаткові пластини кріплення.

  Компактні модульні сходи

  Розміри сходинок модульних можуть бути до 110 см, але частіше збірні сходи встановлюються в маленькі приміщення з маленькими прорізами, і ширина щаблі до 80 см.

  Нижче на фото зображені компактні сходи у дворівневій квартирі з прорізом 110х80 сантиметрів. Вона реалізована з поворотними сходинками як міні гвинтова. Звичайні кручені сходи в такий отвір встановити не можна поміститься тільки готова приставна драбинка.

  Розрахунок ціни модульних сходів

  Розрахувати ціну модульних сходів можна змінюючи параметри в полях. На фотографії будуть зображені обрані сходи, а нижче кошторис.

  Сходинки модульних сходів

  Внутрішні сходи комплектуються дерев’яними сходинками. Оскільки несуча конструкція сходів – монокосоур, то сходинки кріпляться ближче до центру, а їх кінці висять в повітрі. Міцність такої конструкції можуть зберегти щаблі з дерева твердих порід. Ми використовуємо бук, оскільки в Україні цей матеріал можна купити недорого. Букові сходинки можна розділити на 2 типу з вигляду склейки:

  ступені модульних сходів

  Зліва на фото зрощенні сходинки, праворуч цілісно ламельні. В обох випадках вони тоновані.

  Замовити безкоштовний замір модульних сходів:

   Зовнішні варіанти модульних сходів відрізняються від внутрішніх, металевими сходами і оцинковкой всіх деталей, для розрахунку таких конструкцій потрібно зв’язатися з менеджером.

   Огородження модульних сходів

   У нас можна замовити кілька видів збірних огороджень від більш простих і дешевих для дачі – стандартні збірні металеві перила з поручнем і дерев’яною вкладкою до замовних перил. Їхня форма проектується в окремому випадку і виготовляються у нас на виробництві з обраних матеріалів.

   Технічні характеристики модульних сходів

   ПараметрЗначення
   ВисотаБудь-яка
   Кут нахилуБудь-який
   Ширина сходівВід 60-110 см.
   Витримує вагу250 кг.

   Доставка модульних сходів

   Комплект модульних сходів можна доставити в будь-яку точку України. Для установки збірних сходів особливих столярних або слюсарних навичок не потрібно. Посилка комплектується монтажним кресленням, також можна з приводу збірки проконсультуватися з фахівцем по телефону. В монтажному кресленні будуть вказані кріплення для модульних, що сходів потрібно буде використовувати.

   Замовити безкоштовний розрахунок модульних сходів:

    Вартість сходів після розрахунку менеджером може відрізнятися від табличної. Може бути використано іншу кількість деталей огорожі. Також будуть додані ціни фурнітури і заглушок. Ця сума незначна, але врахувати її без знання точної геометрії сходів не можна.

    Де і як купити модульні сходи

    Купити модульні сходи можна в компанії Градіус. Виготовлення модульних сходів здійснюється в Києві. У Києві та області ви можете також замовити монтаж. Наші монтажні бригади також можуть виїхати в Черкаську та Вінницьку область. Для інших регіонів ми висилаємо сходи перевізником і можемо проводимо консультації по збірці.

    Поширені запитання
    Чи можна замовити сходи з іншої деревини?
    Чи можна пофарбувати сходинки модульних сходів в інший колір?
    Скільки коштують модульні сходи?