Сходи на сталевому косоурі

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Сходи на сталевому косоурі від київської компанії-виробника Gradius відрізняються оригінальністю конструкції і дизайну. Проект підйомної конструкції на другий поверх виконаний на замовлення за ескізами власника будинку, і органічно вписаний в інтер’єр приміщення.

  Переваги та особливості конструкції:

  1. Сходинки складної конфігурації забезпечують стійкість підйому і дорослим, і дітям;
  2. Поручням з металу відведена роль безпечного і гарного огородження;
  3. Компактна, але міцна конструкція з надійними кріпленнями до підлоги і стелі.

  Дерев’яні сходи з елементами кріплень з металу на фото – споруда не тільки міцна і надійна, але і естетично витримана в стилі мінімалізм. Традиційні матеріали надають конструкції монументальності і викликають відчуття легкості підйому. Сходи на сталевому косоурі виглядають компактно, але безпечно, що підтверджується розрахунками міцності і сертифікатами якості від виробника матеріалів і виробника конструкції.

  Грамотне проектування, точні розрахунки, підбір будматеріалів і підготовка кошторисної документації – це обов’язок конструкторського відділу компанії Градіус. Перед оформленням замовлення на об’єкт виїде інженер. Ця послуга – безкоштовна. За результатами кількох ескізів буде вибрано і візуалізовано остаточний варіант і сформована ціна замовлення.

  Схожі роботи: