Сходи зі скляними поручнями

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Сходи зі скляними поручнями, що складаються з єдиного прольоту між поверхами, виглядають повітряно, лаконічно і стильно. Така конструкція стане прикрасою практично будь-якого сучасного інтер’єру, будь то екостиль або делікатний контемпорарі, скандинавський або середземноморський стиль, і навіть неокласика чи мінімалізм.

  Основні характеристики дерев’яних сходів зі скляними поручнями:

  • несучий каркас – два металевих косоури;
  • полотно огорожі – міцне загартоване скло;
  • сходинки й поручні перил – зрощений бук.

  Зрощений бук по міцності перевершує більш дорогі за вартістю масиви дерева (чим більше склеєних, тим надійніша сходинка). Візерунок такої деревини має вигляд паркету.

  Дерев’яні сходи і поручні покриті стійким до стирання паркетним лаком, а косоури – полімерною порошковою фарбою по металу.

  Скляні огорожі кріпляться до маршу з торця проступу на закладні деталі. Всі елементи кріплення перил виконані з нержавіючої сталі.

  Щоб купити такі сходи для домоволодіння в Києві або області, варто замовити їх розрахунок і виготовлення в компанії «Gradius». Наші фахівці після виїзду на замір розробляють індивідуальний проект з урахуванням конкретних розмірів і всіх ваших побажань. Уже перед підписанням договору вам буде надана 3-D візуалізація об’єкта: сходи зі скляними поручнями в інтер’єрі вашого будинку.

  Схожі роботи: