Сходи в вітальні

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Надійні дерев’яні сходи у вітальні стануть повноцінною прикрасою інтер’єру приватного будинку в стилі лофт. Виготовлені ​​фахівцями компанії Gradius з освітленого бука, однокосоурні сходи на металевому каркасі довговічні та міцні, ідеально вписуються в обстановку вітальні. Вони практичні і повністю безпечні.

  Естетично виглядають прозорі скляні огорожі і витончені перила в мінімалістичному стилі. Такі сходинки будуть органічно виглядати, навіть якщо їх розмістити посеред кімнати провідними на мансарду.

  Відео сходи у вітальні – 3D візуалізація

  Лестница в гостиной из дерева со стеклянными перилами Лестница в гостиной из дерева со стеклянными перилами

  Переваги замовлення сходів у професіоналів

  • Кімната зі сходами на другий поверх вимагає грамотного розміщення конструкції і облаштування простору під нею. Розробити інтер’єр вітальні зі сходами може тільки професійний дизайнер.
  • Вигідно замовити виготовлення сходів на другий поверх в залі з дерев’яними сходинками і надійними кріпленнями у майстрів з компанії Градіус (Київ). Це адекватна ціна, точні розрахунки та оперативне втілення проекту в реальність відповідно до побажань замовника.

  На виміри виїжджає досвідчений фахівець, який проконсультує щодо вибору, особливостей і матеріалів конструкцій. Після замірів замовник отримає ескізи сходів для вітальні і по фото зможе обрати підходящий варіант. Також є можливість ознайомитися з 3D-візуалізацією, замовити витончені кручені сходи або компактну конструкцію на мансарду через зал.

  Ще фото наших робіт: