Дерев’яні сходи з балясинами

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Дерев’яні сходи з балясинами все частіше зустрічаються в інтер’єрах в стилі російської садиби, особливо в заміських і дачних будинках. Фігурні елементи з дерева завжди надають обстановці шик традиційної добротності, а витончена різьба балясин додає сходам чарівність старовини.

  Конструкція з закритими сходинками з вибіленого буку облаштована на косоурах, зашитах з боків деревом. Підйом на другий поверх починається з першої запрошувальної сходинки овальної конфігурації. Ця сходинка більша за інші за розміром, вона пов’язана кріпленням з масивними стовпами і заокругленим початком фігурних поручнів.

  А у вечірній час красу сходів підкреслює підсвічування, вбудоване під сходинки.

  Основні елементи дерев’яних сходів:

  • 2 сходових марші з поворотом на 180 градусів;
  • несучі елементи – косоури;
  • замість межмаршевого майданчику – 5 забіжних сходинок навколо стовпа;
  • сходинки виконані зі зрощеного вибіленого буку;
  • огорожу складають різьблені деталі з масиву буку.

  До відома: За рахунок додаткових склеювань брусків сходинки зі зрощеного буку міцніші, ніж з цільного масиву дерева, при їх більш демократичній вартості.

  Всі поверхні дерева покриті двома шарами паркетного лаку, стійкого до механічного стирання.

  Щоб купити подібні сходи за адекватною ціною, варто замовити їх розрахунок і виготовлення в компанії Gradius в Києві. Наш конструктор виїжджає на заміри по Києву і області. А перед підписанням договору вам нададуть 3-D зображення того, як будуть виглядати дерев’яні сходи з балясинами у вашому домі.

  Схожі роботи: