Всередині домові сходи

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Для будинків сходи на другий поверх оптимально вписані в розміри приміщення. Два марші з поворотним майданчиком розташовані під прямим кутом і впритул прилягають до стін, що дозволяє максимально заощадити простір.

  Основні параметри сходів:

  • ширина отвору – 900 мм;
  • висота сходинки – 170 мм.

  На фото внутрішньобудинкових сходів видно гарний кольоровий контраст: металевий білий каркас плюс тоновані в «темний венге» дерев’яні східці і поручні.

  Сходинки виготовлені зі зрощеного бука і покриті італійським поліуретановим лаком. Косоур і металеві елементи перил пофарбовані спеціальною полімерною фарбою. Внутрішньобудинкові сходи зі східцями зі зрощеного бука за міцністю не поступаються конструкціям із дуба або ясена, але ціна перших нижче.

  Щоб замовити виготовлення внутрішньобудинкових сходів в Києві, звертайтеся в компанію «Gradius». Наш конструктор після виїзду на місце зробить розрахунок і прив’язку конструкції саме для вашого будинку. А щоб уявити об’ємно і в деталях, як будуть виглядати сходи для будинків , при підписанні договору замовнику буде показано зображення в 3Д візуалізації.

  Ще фото сходів: