Сходи на косоурах з поворотом

Розрахувати вартість сходів:

  П-образні зварні сходи на двох косоурах. Косоури виготовлені з профільної труби 100х60 і пофарбовані порошковою фарбою в сірий колір. Сходинки зроблені з зрощеного бука і покриті пакетним поліуретановим лаком. Сходи спроектовані з 12-ю забіжними сходинками, це дозволяє досягти максимум зручності спуску на маленькій площі. Огородження виконано із тонких металевих стійок з поздовжніми рейлингами.

  • Ширина маршу 90 см.
  • Висота сходинки 20 см.

  Сходи на косоурах з поворотом – це Г-подібна конструкція з 2 несучими опорами, на які покладені сходинки. Вони підходить для будь-яких приміщень, відрізняються надійністю, не схильні до вібрації при достатній кількості кріплень. Замовити розрахунок і виготовлення аналогічних сходів в Києві або області за вигідною ціною можна в компанії «Градіус».

  Матеріали для виробництва цих сходів

  Ми виробляємо поворотні сходи на 2 косоурах, виключно з якісних матеріалів. Детальніше про дану модель:

  1. Дерев’яні сходи зроблені з бука.
  2. Каркас виготовлений з нержавіючої сталі.

  Всі металеві частини пофарбовані полімером. Букові сходинки покриті високоякісним поліуретановим лаком, призначеним для паркету. За рахунок цього вони міцні, красиві, стійкі до стирання. В цілому, подібні сходи з поворотом на 90 або 180 градусів, легко здатні витримати навантаження до 0,5 тонн.

  Як купити сходи з поворотом?

  Після того як ви зв’яжетеся за телефонами в шапці сайту або заповнивши форму зворотного зв’язку менеджер відповість на основні питання і зробить попередній розрахунок вартості.

  Якщо вас влаштує ціна – залишиться замовити конструктора на замір. Він зробить розрахунок поворотних сходів і, при необхідності, проконсультує з питань конструктиву. Після замірів наш фахівець надасть ескізи варіантів. Після укладення договору ми надамо 3d візуалізацію проекту.

  Ще фото сходів: