Дерев’яні сходи в інтер’єрі

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Дерев’яні сходи в інтер’єрі, що ведуть на другий поверх, виконані в стилістиці мінімалізму. Відкритий сходовий марш складається з дерев’яних сходинок, розташованих на парі металевих косоурів, а замість традиційних перил – поручень, який має кріплення до стіни.

  Основні характеристики сходової конструкції:

  • ширина отвору – 900 мм;
  • висота сходинки – 190 мм.

  Сходи на другий поверх виходять на майданчик під мансардним дахом, так званий другий рівень. Розташована там спальня з відкритого боку огороджена скляною балюстрадою. Це створює вигляд стильної вітражної огорожі і врівноважує всю сходову композицію.

  Поручні сходів і балюстради, а також самі сходи виконані з буку. Нейтральний колір дерев’яної поверхні в поєднанні з білими косоурами гармонійно доповнює мінімалістичний образ сходів і делікатно підкреслює яскраві акценти у вигляді кольорових світильників і настінної картини-фрески в спальні.

  Щоб замовити подібні сходи в Києві, звертайтеся до фахівців компанії «Градіус». Професійний розрахунок конструкції і розроблене планування сходів на другий поверх гарантують їх комфортне та довговічне використання.

  Вам може сподобатись