Дубові сходи

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Внутрішня дубові сходи на другий поверх є показником достатку і статусності будинку, символом екологічності та надійності. Унікальні відтінки деревини та її структура роблять образ сходів багатим і неповторним, а згодом сіруватий відтінок дуба набуває благородний темніючий «наліт часу».

  На фото сходів видно, як гідності масиву дуба вигідно підкреслені білими окантовками сходинок і сусідством тонованого скла. А вечорами вбудоване підсвічування перетворює сходи в арт-об’єкт і привносить в будинок особливий романтичний настрій.

  Основні параметри дубових сходів:

  • поворотна конструкція на каркасі тятиви з забіжними сходинками між маршами;
  • проступи сходинок і тятива, а також стовпи і поручні перил виконані з дуба, покритого лаком на поліуретановій основі;
  • скло огорожі кріпиться до тятиви і майданчику 2-го поверху елементами з нержавіючої сталі;
  • під зовнішньої тятивою проведено зашивання дерев’яним полотном до підлоги, для використання корисного простору під комору.

  Дерев’яні сходи з дуба відносяться до важкозаймистих, тому її конструкція вважається пожежобезпечною.

  Але при виборі сходів з масиву дубу слід врахувати і умовні «недоліки» виробу – це його висока ціна і особливості змісту:

  • підтримання рекомендованих показників вологості і температури повітря (щоб уникнути набрякання деревини або, навпаки, появи тріщин і скрипу);
  • обробка та миття спеціальними засобами;
  • тільки суха чистка в перший рік експлуатації.

  Щоб замовити виготовлення сходів з дубу, варто звернутися в компанію «Gradius» у м. Києві. Наш конструктор виїжджає на заміри по всій Україні, з подальшими розрахунками конструкції і прив’язкою до конкретного інтер’єру.

  Виріб монтується «під ключ». Тому дубові сходи, варто тільки купити їх, з’являються в будинку в бездоганному готовому вигляді і не вимагає подальших доопрацювань і вкладень. В результаті, такий підхід до встановлення обходиться відносно недорого, а якість виконаних робіт тільки виграє.

  Схожі роботи: