Кутові сходи

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Дерев’яні кутові сходи, вписані в сполучення двох глухих стін і впритул примикають до них, займають мінімум місця і органічно вписуються навіть у простір маленьких приміщень.

  Кутові сходи з відкритими сходинками на двох косоурах утворюють поворот маршів на 90 градусів. Поворотну площадку замінюють три просторих кутових сходинки, за рахунок яких скорочується кількість рядових проступів на маршах.

  Така конструкція надійно і довговічно прослужить для підйому як на другий поверх, так і на майданчик другого ярусу в приміщенні, так як кріплення огородження здійснюється не тільки уздовж сходинок, а й уздовж усього відкритого краю верхнього майданчику.

  Основні характеристики кутових сходів з дерева:

  • сходинки з суцільного буку покриті 2 шарами міцного паркетного лаку;
  • 2 міцних косоури виготовлені зі сталевого профілю прямокутної форми, вся поверхня якого забарвлюється в спеціальній камері порошковим полімерним складом по металу;
  • комбінована огорожа складається з дерев’яних стовпів / поручнів і залізних трубок-балясин.

  Суворе класичне поєднання чорного металу і світлого буку дозволяє підкреслити гармонію сучасного інтер’єру, будь то брутальний лофт, стімпанк, або, навпаки, сільський шале, кантрі, а може, і демократичний контемпорарі.

  Купити кутові сходи, замовивши їх виготовлення за розумною ціною, зручно в компанії «Gradius». Розташована в Києві фірма працює у всіх населених пунктах України. Ми виїжджаємо на місце для замірів, робимо розрахунки і креслення під індивідуальні розміри кожного домоволодіння, а перед підписанням договору кутові сходи показується замовнику в об’ємному 3-д зображенні в його приватному будинку.

  Схожі роботи: