Сходи на металевому косоурі

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Сходи на металевому косоурі завжди задають візуально легкий ритм в організації інтер’єру. А прозоре огородження, як на фото, з кріпленням скляних полотен прямо до східців, ще більш посилює ефект легкості і відкритого вгорі простору. Стовпи і стійки в перилах відсутні.

  Три забіжні сходинки, які замінять поворотну площадку між маршами, дозволяють заощадити на довжині несучої балки і, відповідно, виграти кілька десятків сантиметрів на загальних розмірах конструкції. Такий прийом особливо актуальний, якщо габарити сходів повинні чітко вписуватись в параметри конкретного планування.

  Характеристики сходів на металевому косоурі при висоті стелі 3000 мм:

  • каркас, сходинки й поручні – кольору темний венге;
  • ширина маршу – 900 мм;
  • висота сходинки – 2000 мм.

  Дерев’яні сходинки для металевих сходів володіють безперечною перевагою – не дивлячись на малу площу кріплення до косоуру, вони абсолютно не скриплять.

  Замовити за адекватною ціною розрахунок і професійне виготовлення таких сходів можна в Києві в компанії «Градіус». Наш конструктор спочатку зробить заміри у вас вдома і надасть варіанти прив’язки конструкції в ескізах. А під час підписання договору вам буде показано зображення сходів на металевому косоурі в об’ємному 3D форматі з повною деталізацією обробки.

  Вам може сподобається: