Сходи на другий поверх уздовж стіни

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Компанія Gradius в Києві займається проектуванням, виготовленням та встановленням сходів на другий поверх власних розробок і моделей брендових компаній в місті і регіоні. Приклад однієї з численних робіт Градіус – сходи на другий поверх уздовж стіни, виконані з дерева і металу.

  Кріплення сходів на фото виконано до стіни, але марші виглядають так, ніби вони є окремою незалежною конструкцією.

  Правильні і точні розрахунки наших конструкторів допоможуть розмістити об’єкт компактно і зручно. Ми даємо гарантії безпеки, якості виготовлення і надійності на будь-яку споруду, будь то сходи уздовж стіни або багатокосоурна конструкція.

  Чим примітні розробки Gradius:

  1. Компонування підйомної конструкції з натуральних матеріалів: деревини та металу. Органічно включені елементи з полімерів і скла;
  2. Працюємо за індивідуальними пропозиціями і з типовими проектами;
  3. Безкоштовний замір, швидке виготовлення і монтаж.

  Замовити проектування, розрахунки, виготовлення і монтаж сходів будь-якої конструкції ви можете на сайті компанії-виробника в Києві. Ціни обговорюються для кожного замовлення окремо і залежать від складності виконання вимог замовника. Здача в експлуатацію сходів на другий поверх уздовж стіни або індивідуального проекту – завжди в строк і з належним рівнем якості.

  Ще фото наших сходів: