Сходи з рейковою огорожею
Ці сходи з рейковою огорожею розташовані у приватному будинку у величезному холі та поєднують у собі якісні матеріали та продуманий дизайн. Сходи Г-подібної форми ідеально вписуються в кутовий простір кімнати, роблячи його найбільш функціональним. Забіжні сходи, їх всього шість, забезпечують плавний поворот на 90 градусів.
Конструкція виконана на основі бетонного каркасу, який оброблений деревиною. Обшивка та підсходинки виконані в ніжно-білому кольорі, що додає світла та легкості у приміщення. Самі сходини виготовлені з цільноламельного бука та тоновані у насичений колір червоного дерева. Поверхня сходин покрита поліуретановим лаком для додаткової міцності та зносостійкості.
Огорожа сходів виконана з металу у формі вертикальних рейок. Металеві рейки кріпляться знизу до сходів, а нагорі – до букового поручня балюстради. Цей поручень також тонований у колір червоного дерева та покритий лаком. З боку стіни встановлений буковий плінтус, пофарбований у колір сходин, який м'яко обводить їхній контур.
Особливу увагу приділено освітленню: у стіні над кожним третім ступенем передбачені точкові світильники для підсвічування сходів. Контраст білого, чорного та червоного дерева робить сходи не просто функціональним елементом, а й справжнім витвором мистецтва.
Перекриття обшите буковим щитом, тонованим у колір сходів та поручня, що створює гармонійний та закінчений вигляд. Слід зазначити, що поручні вздовж сходового маршу відсутні, що додає сходам легкості та елегантності.
Компанія "Градіус" готова запропонувати виготовлення та встановлення аналогічних сходів у вашому будинку чи квартирі. З нами ви отримаєте продукт, який поєднує у собі високу якість матеріалів та акуратність виконання. Ми врахуємо всі ваші побажання та технічні вимоги, щоб створити сходи, які гармонійно виглядатимуть у вашому інтер'єрі та радуватимуть вас протягом багатьох років.