Дерев’яні перила для сходів

Дерев’яні перила забезпечують зручність і безпеку використання сходових конструкцій. Вони доречно виглядають в класичних і в сучасних інтер’єрах. Огородження з дерева встановлюються як на найсучасніші сходи зі скла і металу, так і на звичайну сходи з дерева. До того ж, у порівнянні з металевими і скляними поручнями, дерев’яні поручні для сходів більш приємні на дотик.

Складові частини перил з дерева

На фото зображені основні складові дерев’яних огорож сходів на прикладі класичної балюстради.

 • поручень – поздовжній елемент сходових огороджень, за який беруться рукою. Поручні можуть бути в перерізі фігурні, круглі або прямокутні з закругленими кутами;
 • балясина – вертикальний елемент перил, що заповнює простір під поручнем і підтримує його. Зазвичай ширина боку балясини 40-50 мм;
 • стовп – несучий елемент огороджень більш масивний ніж балясини – ширина боку 80-100 мм. Служить завершенням поручнів по кінцях. Стовп на нижній сходинці конструкції зазвичай більше, ажурніше і називається запрошувальним;
 • підбалясинна планка встановлюється на балюстраді для більш жорсткого кріплення балясин.

У конкретному випадку в огорожах можуть бути використані не всі описані елементи. Навіть поручень може бути розміщений не з боку огорожі, а закріплений до протилежної стіни. Замість балясин можуть бути використані горизонтальні заповнення з масиву.

Купити дерев’яні перила для сходів:

  Переваги і недоліки

  Дерев’яні перила для сходів мають наступні переваги:

  • ефектний зовнішній вигляд;
  • доступну вартість;
  • багатий вибір порід дерева, з яких їх виготовляють;
  • можливість надання будь-якого відтінку;
  • велика різноманітність форм, в тому числі гнуті дерев’яні деталі.

  Перила на сходи з дерева, як і вся деревина в цілому, значною мірою схильні до впливу вологи. Тому розміщувати їх на вулиці не рекомендується. Для зовнішніх огороджень краще використовувати поручні з ДПК (дерево-полімерного композиту) або огорожі з нержавійки.

  Різновиди

  Розрізняють такі основні різновиди дерев’яних огорож для сходів на другий поверх:

  • класичні (декоративні), що представляють собою балясини і різьблені стовпи;
  • в стилі мінімалізм, що складаються з рівних балясин і стовпів і прямих поручнів для сходів;
  • комбіновані – виготовлені частково з металу і частково з бруса.

  Замовити перила з дерева:

   Для виготовлення поручнів зазвичай використовуються такі породи дерева:

   • сосна – м’який матеріал, перила з сосни повинні бути товщі або посилені металом, добре підходять для дач;
   • ясен – матеріал з вираженою текстурою дерева, перила з ясена вносять домашній затишок у будь-яке приміщення;
   • бук – тверда деревина, на якій текстура дерева виражена слабо. В Україні перила з бука дешевше інших твердих порід;
   • дуб – деревина цього дерева має красивий відтінок і текстуру, перила з дуба коштують дорого, дуже довго служать і надають інтер’єру статусність.

   Сьогодні більш популярні комбіновані перила. Металеві перила чи перила з нержавійки поєднуються з дерев’яними елементами такого кольору та породи дерева як сходинки.

   Ціна перил з дерева

   Вартість дерев’яних огорож залежить від форми і матеріалу виготовлення. Приблизна ціна за метр дерев’яних поручнів починається від 3000 грн. Більш точна вартість підраховується після проведення замірів, коли стає точно відомою кількість потрібних стовпів і балясин і їх вигляд.

   Замовити безкоштовний розрахунок вартості:

    Де купити дерев’яні перила?

    Компанія «Градіус» спеціалізується на виготовленні на замовлення сходів під ключ для клієнтів з Києва та Київської області за індивідуальними розмірами. Також у нас ви зможете купити дерев’яні перила для сходів з дерева або з металу. З основними видами і моделями виготовлених нами огорож з дерева ви можете ознайомитися з фото в портфоліо сайту. При необхідності наші співробітники виготовлять 3D візуалізацію обраної вами моделі огорож вашому інтер’єрі.

    Щоб замовити виготовлення поручнів, які добре впишуться у ваш інтер’єр або екстер’єр та ідеально пасуватимуть до тих стовпів, стійок і дошок, з яких складаються ваші сходи, зв’яжіться з нами. До вас приїде наш фахівець, який проведе заміри, необхідні для виготовлення і монтажу потрібної вам конструкції, та підрахує вартість замовлених вами огорож, в яку вже будуть включені ціна доставки по Києву і монтаж.

    Поширені запитання
    Де купити дерев’яні перила?
    Скільки коштують перила з дерева для сходів?
    Як монтувати перила з дерева?