Дерев’яні сходи для дачі

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Будівництво малоповерхових будинків вимагає монтажу сходів з дерева для дачі. Київська компанія Градіус пропонує замовити міжповерхові сходи не тільки з дерева – виготовлення продукції можливо з будь-якого металу або композитів.

  На прикладі фото сходів нижче клієнт розуміє, що рівень складності замовлення може бути будь-яким. Так, металева конструкція з дерев’яними опорами з буку і шириною маршу 0,9 метра відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого будинку з декількома житловими або нежитловими рівнями.

  Реалізація повороту на 180 ° дозволяє розмістити конструкцію на обмеженому просторі без незручностей для мешканців. Оптимальна висота дерев’яних сходинок в 0,2 метра дозволяє комфортно користуватися сходами і дорослим, і дітям.

  Як ми виготовляємо нашу продукцію:

  1. Конструктори компанії Gradius проводять розрахунки за візуальними даними або за кресленнями після виїзду на заміри, після чого ми представляємо клієнту ескізи кількох проектів, можлива 3д візуалізація сходів;
  2. Виготовлення сходового каркасу і деталей;
  3. Транспортування на об’єкт, складання та кріплення сходів. Каркас збирається поетапно: стійки, косоури, марші, прольоти, сходинки.

  Гарантії від виробника і виконавця, остаточна ціна послуг і можливість сервісного обслуговування об’єкта прописуються в офіційному договорі після визначення матеріалів, термінів робіт, логістики доставки по Києву і області. В каталозі готових проектів клієнт знайде будь-які розробки, а при бажанні може замовити дерев’яні сходи на дачу за власним ескізом.

  Ще фото наших робіт: