Скляні сходи в приватному будинку

Замовити розрахунок сходів:

  Оригінальний і ексклюзивний внутрішній дизайн малоповерхового будинку або багаторівневої квартири – хто не мріяв про таке? З компанією Gradius, яка працює в Києві, кожен бажаючий може замовити типовий або індивідуальний проект сходів в дерев’яному будинку або в квартирі.

  Унікальність проекту полягає в тому, що будуть побудовані скляні сходи в будинку. Але це не означає, що всі елементи зроблені зі скла. Матеріали, які використовують фахівці Градіус – дерево коштовних порід, метал, полімери та композити, тому конструкція виглядає як напівповітряне спорудження, провідне наверх.

  Чим примітні скляні сходи в приватному будинку від нашої компанії?

  • кожне кріплення – плід точних розрахунків і відповідального виконання;
  • кожен марш виготовлений із застосуванням найсучасніших матеріалів і технологій, що забезпечують високу надійність і міцність виробу;
  • ми гарантуємо тривалість і безпеку експлуатації будь-яких дерев’яних сходів на другий поверх зі скляними елементами, якщо вони зроблені у нас;
  • остаточна ціна замовлення визначається сукупністю багатьох факторів, і не змінюється після укладення договору.

  Для замовлення залиште заявку на безкоштовний замір, а наш конструкторський відділ забезпечить точне дотримання умов проекту і якісне виготовлення конструкції. Доставка і монтаж сходів – в найкоротші терміни. Для більш реалістичного сприйняття об’єкт дублюється в комп’ютерній 3д проекції.

  Ще фото наших сходів: