Прямі маршові сходи

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Прямі маршові сходи ведуть на просторий балкон другого поверху. Для розміщення довгого прямолінійного маршу в приміщенні достатньо місця

  Поєднання дерев’яних сходинок з металевим каркасом і елементами огорожі кольору «чорне срібло» (з імітацією шарнірних з’єднань) надає сходам брутальний вигляд «індастріал». Така конструкція органічно вписується в просторий інтер’єр лофт, де багато місця і світла, де білені стіни з цегли або бетону і відкриті труби комунікацій.

  Масивний каркас сходів виготовлений в цеху з подальшим великовузловим складанням на об’єкті. Всі сталеві елементи пофарбовані порошковою фарбою по металу, що створює суперміцне полімерне покриття.

  Основні параметри:

  • відмітка балкона – 2600 мм;
  • ширина отвору – 800 мм;
  • висота сходинки – 193 мм;
  • ширина заступу – 270 мм.

  Сходи виконані зі зрощеного бука, який за міцністю не поступається цілісному масиву дерева, але більш низька вартість першого вигідно впливає на зниження загальної ціни сходів.

  Щоб замовити виготовлення подібних сходів для будинку в Києві або в області, звертайтеся в компанію «Gradius». Наш конструктор при виїзді на місце погодить із замовником розміщення і правильну прив’язку конструкції. За індивідуальними розрахунками прямі маршові сходи будуть виготовлені ​​в цеху і професійно зібрані на об’єкті.

  Вас може зацікавити: